نام لاتین: Alborz Pooshesh Anti Shock Tool Lanyard
شناسه کالا: 363
قیمت پایه:
99 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ضربه گیر لنیارد البرز پوشش مدل A110 به‌طور تدریجی و در چند مرحله بازشده و سرعت سقوط فرد را به خوبی کاهش می‌دهد و از ایست ناگهانی کاربر در هنگام سقوط جلوگیری خواهد کرد.
×

ضربه گیر لنیارد البرز پوشش

شوک گیر لنیارد مدل A110 تولید شرکت «البرز پوشش» (Alborz Pooshesh) است. این شوک گیر برای کار در ارتفاع طراحی‌شده و در هنگام سقوط موثر است. به هنگام سقوط اتصالات نگه‌دارنده برای ممانعت از برخورد فرد با زمین، فشار بسیار زیاد و ناگهانی به بدن وارد می‌کنند که این امر باعث آسیب جدی به فرد می‌شود. در این مواقع استفاده از این ضربه‌گیر مانع از بروز چنین مشکلاتی می‌شود. این شوک گیر به‌طور تدریجی و در چند مرحله بازشده و سرعت سقوط فرد را به خوبی کاهش می‌دهد و از ایست ناگهانی کاربر در هنگام سقوط جلوگیری و فشار کمی به بدن کاربر وارد خواهد شد. دو حلقه‌ی مستحکم از جنس الیاف در دو طرف این ضربه‌گیر لنیارد طراحی‌شده که یک طرف آن برای اتصال به فرد و طرف دیگر برای اتصال به محلی ایمن مانند طناب نجات طراحی‌شده است. این محصول می‌تواند تا وزنی برابر 110 کیلوگرم را به خوبی از خطر ایست ناگهانی در هنگام سقوط محافظت کند.

ضربه‌گیر لنیارد مانع از تاب خوردن کاربر می‌شود و همواره میزان ارتفاع در هنگام استفاده از شوک گیر طناب رابط محاسبه می‌شود.

ارتفاع ایمن جهت استفاده از سیستم ضد شوک: طول خلاصی بند (طناب یا تسمه) و بازشدگی نهایی ضد شوک 100 سانتی‌متر

مشخصات کلی:

وزن قابل‌تحمل: 110 کیلوگرم

وزن لنیارد: 170 گرم

کشور سازنده: ایران

استانداردها:

مطابق استاندارد سازمان بین‌المللی کار (ILO)

استاندارد مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

گواهینامه استاندارد اروپا CE

گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008

گواهینامه استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS 18001

بیمه مسیولیت استفاده‌کنندگان 6 ماه

تیم آچارک شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، حفاظت از سقوط، ضد شوک طناب و ضد شوک لنیارد را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه