نام لاتین: CT AXIS HMS TG Carabiner
شناسه کالا: 352
قیمت پایه:
374 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کارابین سی تی مدل Axis HMS TG مجهز به ضامن پیچ بزرگ و سه‌گانه که عریض بوده و فضای بیشتری برای حرکتی نرم و روان طناب ایجاد می‌کند و مانع خروج طناب در محور عمودی می‌شود.
×

کارابین سی تی مدل Axis HMS TG

کارابین AXIS HMS TG توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است.

کارابین (Carabine):

کارابین ها گیره‌های سبک و فلزی عموماً ساخته‌شده از آلیاژهای سبک آلومینیوم و یا فولاد هستند که برای ایجاد اتصالات قابل‌اطمینان و سریع کاربرد دارد و دارای تنوع بسیار در سایزها و طرح‌های مختلف به اشکال بیضی‌شکل، گلابی‌شکل، D شکل و D شکل نامتقارن و همچنین انواع ضامن‌ها، ضامن معمولی، ضامن خم شده، ضامن هشدار، ضامن سیمی و ضامن قفل شونده یا بدون قفل طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام برای موارد خاصی استفاده می‌شود که برخی از آنها قابلیت قفل شوندگی خودکار دارند.

قلاب کارابین به‌طور گسترده در تمامی رشته‌های کوهنوردی، کار در ارتفاع، مانورهای ریکاوری، عملیات نجات و برخی از عملیات نظامی و صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. کارابین ها مطابق با استاندارد EN 12275 به 6 دسته و مطابق با استاندارد EN 362 به 5 دسته تقسیم می‌شوند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

کارابین پیچ بزرگ AXIS HMS TG مطابق با استاندارد EN 12275 در دسته کارابین های نوع (H HMS) و مطابق با استاندارد EN 362 در دسته کارابین های B قرار می‌گیرد. این نوع از کارابین برای حمایت طراحی‌شده است تا با بیشتر ابزارآلات حمایتی به‌راحتی کار کند. عریض بودن این کارابین به طناب اجازه می‌دهد که با داشتن فضای بیشتر حرکتی نرم و روان داشته باشد. شکل کارابین به‌گونه‌ای است که مانع از خروج طناب و دیگر وسایل متصل شده در محور عمودی می‌شود. با توجه به بزرگ بودن کارابین این قابلیت اتصال به بیش از یک طناب و یا هر وسیله دیگری را فراهم می‌کند.

کارابین بزرگ AXIS HMS TG مجهز به ضامن پیچ و مهره بزرگ و سه‌گانه و بست قفل Catch-free برای پیچش تصادفی هنگام استفاده می‌باشد که ایمنی بالایی را برای کاربر فراهم می‌کند و مانع از خروج احتمالی طناب از داخل کارابین می‌شود. این کارابین تحت حرارت شدید آهنگری از آلیاژ سبک ساخته‌شده است.

ویژگی‌های اصلی:

• شکل این کارابین قرارگیری درست بار طناب و دیگر وسایل را در محور عمودی تضمین می‌کند.

• اندازه و عرض بزرگ کارابین اجازه استفاده از گره آویز مونتر، حفاظت برای بیش از یک طناب، Sling یا وسایل و مانور طناب را به‌طورکلی به کاربر می‌دهد.

• ابعاد: 121×82 میلی‌متر

• وزن: 84 گرم

• اندازه درب کارابین (گیت): 23 میلی‌متر

• تحمل فشار:25 KN بر روی محور طولی با گیت بسته، 7 KN بر روی محور طولی با گیت باز، 8 KN بر روی گیت بسته کارابین

• استاندارد: EN 12275:2013-H, EN 362:2004-B

کاتالوگ

CT AXIS HMS TG Carabiner

تیم آچارک کار در ارتفاع، کار در ارتفاع چیست، ابزار صعود و فرود، تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع، مشخصات قیمت و خرید کارابین، توزیع و فروش انواع قلاب کارابین، کارابین CT،  کارابین چیست، کارابین کوهنوردی، کارابین پیچ، کارابین اتوماتیک، کارابین سنگ نوردی، کارابین اتوماتیک آلومینیومی، کارابین اتوماتیک فولادی، بهترین کارابین، کارابین پیچی، کارابین صنعتی، انواع کارابین، قیمت کارابین صنعتی، قلاب و کارابین، کارابین ضامن دار، قلاب کارابین ساده، قیمت قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین، خرید قلاب کارابین، کاربرد قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین ساده، فروش انواع قلاب کارابین، تجهیزات ایمنی، تجهیزات صعود، لوازم ایمنی کوهنوردی، تجهیزات کار در ارتفاع، کارابین فولادی، کارابین اتوماتیک، کارابین یدکی، خرید تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع، انواع تجهیزات کار در ارتفاع و ایمنی کار در ارتفاع را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه