نام لاتین: UVEX UNIPUR 6639 Safety Gloves
شناسه کالا: 925
قیمت پایه:
34 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل UNIPUR 6639 سبک و انعطاف پذیر، باقابلیت ضد سایش و خراش و مقاوم در برابر خاک از جنس پلی آمید و یک لایه از جنس پلی اورتان قسمت‌های کف دستکش و انگشتان است.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل UNIPUR 6639

UVEX UNIPUR 6639

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینهٔ تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی UNIPUR 6639 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینهٔ حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

معرفی محصول

دستکش محافظ استاندارد، با الیاف‌های پلی آمید سیاه و روکش PU سیاه که برای کارهای عمومی بسیار مناسب است. این دستکش ایمنی سبک و انعطاف پذیر، باقابلیت ضد سایش و خراش و مقاوم در برابر خاک می‌باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار برای کاربر ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد که کاربر به خوبی اشیاء را لمس کرده و چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد. برای کارهای دقیق مکانیکی در محیط‌ها خشک و نیمه مرطوب بسیار مناسب است. دارای دوام مکانیکی و عمر مفید بالا بوده و همچنین مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

• مواد سازنده: جنس دستکش از پلی آمید بوده و یک لایه از جنس PU (پلی اورتان) قسمت‌های کف دستکش و انگشتان را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، خراش و تقریباً رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های خشک و نیمه مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به‌کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیت برای پوست ایجاد نمی‌کند.

• راحتی و آسایش: این دستکش دارای انعطاف‌پذیری خوبی بوده و هنگام پوشیدن به خوبی با دست فرد منطبق شده و باعث می‌شود که فرد هنگام کار کردن چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد.

• استاندارد: دارای گواهی‌نامه استاندارد EN 388 می‌باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج‌شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان می‌دهد. سطح حفاظت (حداقل 1 و حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است). کد 1: مقاوم در برابر سوراخ شدن. کد 3: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 1: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است. که به‌صورت EN 388 (4 1 3 1) نشان داده می‌شود. تمام سطوح مقاومت مربوط به قسمی‌های روکش‌دار می‌باشد.

موسسات تست کننده:

CTC - Centre Technique Cuir Chaussure Maroquinerie4.

 rue Hermann Frenkel ·

 69367 Lyon Cedex 07 ·

 France Kenn-Nr.: 0075.

نحوه نگهداری

• تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

• نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

• هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

ویژگی‌های محصول:

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نام محصول: UNIPUR 6639

نام شرکت: UVEX

رنگ: مشکی

جنس: پلی‌آمید

قسمت‌های روکش‌دار: کف دستکش و انگشتان

جنس کف دست و انگشتان: PU (پلی اورتان)

سایز: 6 الی 11

استاندارد: (1 3 1 4) EN 388: 2003

مناسب برای: کار در شرایط خشک و نیمه مرطوب

موارد استفاده: کاشی‌کاری، برش سنگ، سنگ‌کاری، رانندگی ماشین‌آلات، اپراتور ماشین‌آلات، ساخت‌وساز، مصالح ساختمانی، بازرسی ...

محصولات مشابه