نام لاتین: Regeltex
شناسه کالا: 565
قیمت پایه:
1.8 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: تلمبه آزمایش پنوماتیکی دستکش های عایق برق Regeltex برای آزمایش پنوماتیکی دستکشها از نظر وجود پارگی، سوراخ و منافذ احتمالی استفاده می‌شود.
×

تلمبه آزمایش پنوماتیکی دستکش های عایق برق Regeltex

تستر پنوماتیک دستکش‌های عایق برق توسط شرکت Regeltex یک تولید کننده دستکش‌های عایق برق و محصولی از فرانسه است که با بهره گیری از دانش نوین و تست محصولات خود توسط آزمایشگاه‌های معتبر یک تولید کننده موفق در این زمینه می‌باشد. محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001 بوده و تمامی محصولات تولید شده مطابق با استاندارد اروپایی EN ساخته شده است. به همین ترتیب، تولیدات این شرکت به‌وسیله یک سیستم برای اطمینان از کیفیت تولیدات EC به‌وسیله نظارت اجرای ماده 11b از EEC/89/686 مربوط به تجهیزات حفاظت فردی تحت کنترل قرار گرفته که دستکش‌های عایق برق در رده سوم طبقه بندی شده (خطرات احتمالی) قرار دارد.

ویژگی‌های تستر پنوماتیک:

• جنس: پلاستیک

• رنگ: سفید

• وزن خالص محصول: 100 گرم

• استاندارد: مطابق با استاندارد CE و طبق استانداردهای EN 60903 و IEC 60903

با توجه به ماهیت کار برق‌کاران که با سیم‌ها و سطوح خشن و تیز در تماس‌اند و همچنین با توجه به حساسیت و اهمیت استفاده از دستکش مناسب و سالم توسط برق‌کاران دستکش‌های عایق برق مطابق با استاندارد بایستی پس از هر بار استفاده توسط تستر پنوماتیک آزمایش شده تا از بی نقص بودن دستکش‌ها اطمینان حاصل شود. طبق استانداردهای EN 60903 و IEC 60903 توصیه می‌کند که پس از هر بار استفاده از دستکشهای عایق برق نرمال سری GIE به‌ویژه انواع کلاس 00، 0 قبل از استفاده بعدی این دستکشها از نظر وجود پارگی، سوراخ و منافذ احتمالی بایستی توسط این تلمبه‌ها تحت آزمایش پنوماتیکی قرار گیرند. توجه داشته باشید که تلمبه ذکر شده برای تست پنوماتیکی دستکش‌های نرمال کلاسهای 1، 2، 3 و 4 مناسب نیست زیرا جهت آزمایش این کلاس‌ها از روش Visual Test(آزمون دیداری) و با چشم و از طریق بازدید دقیق دستکش و کشیدن انگشت‌ها در مسیرهای مختلف و مشاهده آثار کشیدگی صورت می‌پذیرد. در این حالت اگر محل کشیدگی پاره، سوراخ و یا ترک دار بود، دستکش قابل استفاده نبوده و بلافاصله بایستی حذف گردد.

طرز استفاده از تلمبه پنوماتیکی: ابتدا واشرهای لاستیکی را از روی تلمبه برداشته، دستکش را روی قسمت پله‌ای تلمبه تا پایین‌ترین قسمت مربوطه می‌کشیم و سپس واشرهای لاستیکی مربوطه را روی دستکش و در مکان اولیه خود قرار داده سپس از طریق فشار مکرر به دکمه قرمز رنگ زیرین تلمبه دستکش را باد می‌کنیم در این حالت تشخیص هر نوع منفذ در روی دستکش به سهولت قابل تشخیص خواهد بود.

محصولات مشابه