نام لاتین: Howard Leight Thunder T3 Noise Blocking Ear Muffs
شناسه کالا: 1077
قیمت پایه:
195 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش هدبندی هاوارد لایت مدل Thunder T3 با میزان کاهش صدا برابر با 30 دسی‌بل دارای طراحی مناسب، وزن سبک، کاهش فشار بر روی سر می‌باشد.
×

محافظ گوش هدبندی هاوارد لایت مدل Thunder T3

مواجهه با آلودگی صدای صنعتی از عوامل مهم ایجاد افت شنوایی در کارگران شاغل در محیط‌های کاری است، افت شنوایی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوارض شغلی شناخته‌شده است که در اثر مواجهه مداوم با صدای بیش‌ازحد مجاز ایجاد می‌گردد. استفاده از وسایل حفاظت شنوایی می‌تواند به‌عنوان راه‌حل موقت، مکمل و یا راه‌حل دایمی برای حفاظت کارکنان در مواجهه با صدا باشد. عوامل متعددی بر انتخاب و کارایی وسایل حفاظت شنوایی تاثیرگذار است که ازجمله آن می‌توان به‌قدرت کاهندگی گوشی‌ها، راحتی استفاده از آنها و بودجه در دسترس اشاره کرد.

معرفی محصول:

ایرماف (گوش‌پوش) هدبندی T3 از سری ایرماف های Thunder شرکت هانیول (Honey well) می‌باشد. یکی از بارزترین و مهم‌ترین خصوصیاتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از ایرماف ها به آن توجه دارد میزان کاهندگی صدا (NRR) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی‌های ایرماف می‌باشد. میزان کاهش صدا (NRR) در ایرماف T3 برابر با 30 db است که بیشترین میزان کاهش صدا را در سری Thunder به خود اختصاص داده است. این میزان کاهندگی یکی از نقاط قوت T3 بوده که نشان‌دهنده‌ی کارایی حفاظتی بالای این محصول می‌باشد.

جنس ایرماف از پلاستیک ABS (آکریلو نیتریل بوتادین استایرن) است که همین خصوصیت باعث شده ایرماف T3 دی‌الکتریک (عایق در برابر الکتریسیته) باشد و به‌راحتی بتوان از آن در تمام محیط‌ها بخصوص محیط‌های کاری الکتریکی استفاده کرد. تکنولوژی کنترل جریان هوا یکی دیگر از ویژگی‌های سری Thunder است که در T3 نیز به‌کاررفته است.

این تکنولوژی با کنترل جریان عبوری هوا به داخل گوش بدون تغییر در اندازه و وزن بالشتک‌های ایرماف باعث میرایی هرچه بهتر در بیشتر فرکانس‌ها می‌باشد که رینج کاهندگی صدا نشان‌دهنده‌ی مزیت و کاربرد این تکنولوژی است. این ایرماف به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که با وسایل حفاظتی مانند کلاه‌های ایمنی North و شیلد های صورت می‌تواند همزمان مورداستفاده قرار گیرد. هدبند ایرماف مقاوم در برابر دفرمه شدن بوده و برای تمام سایزهای سر افراد مختلف تطابق پیدا می‌کند. هدبند وقتی‌که تنظیم می‌شود ارتفاع آن در طول مدت استفاده ثابت می‌ماند.

هر بند به دلیل ساختاری که دارد از تهویه خوبی برخوردار بوده و برای استفاده در محیط‌های گرم و مرطوب کارایی خوبی دارد. بالشتک‌های ایرماف در صورت آسیب دیدن یا خراب شدن به‌آسانی قابل تعویض یا تعمیر می‌باشد.

یکی از عوامل مهم در انتخاب گوشی حفاظتی، راحتی کاربر در استفاده می‌باشد. جنس ایرماف از پلاستیک ABS بوده که باعث سبک بودن ایرماف و کاهش فشار بر روی سر می‌شود. یک قابلیت دیگر که این ایرماف دارد بالشتک‌های آن متحرک بوده که می‌توان آن‌ها را جمع کرد و به‌راحتی نگه‌داری یا با خود حمل کرد.

در تمام محیط‌های کاری مشاغلی که صدا بالاتر از حد استاندارد می‌باشد و نیاز به کاهش صدا هست کاربرد دارد به‌عنوان‌مثال:

1. صنعت خودروسازی

2. پروژه‌های عمرانی

3. برشکاری و تراشکاری

4. معدنکاری

5. کارخانه‌ها و کارگاه‌ها

6. صنعت پتروشیمی، نفت، گاز

7. نیروگاه‌ها و....

استاندارد: AS/NZS 1270:2002

نقاط قوت:

1. سبک بودن، کاهش فشار بر روی سر

2. جنس پلاستیک و عایق الکتریسیته

3. کنترل‌گر جریان هوا

4. بالا بودن رینج کاهندگی صدا (NRR=30 db)

5. راحتی استفاده از گوشی

نقاط ضعف:

1. قابلیت استفاده همزمان فقط با یک نوع خاص از کلاه ایمنی (North)

Howard Leight Thunder T3 Noise Blocking Ear Muffs

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Howard Leight، ایرماف Howard Leight، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه