نام لاتین: IMEN PA Beta Safety Shoes
شناسه کالا: 622
قیمت پایه:
99 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی پنجه کامپوزیت ایمن پا مدل بتا دارای مقاومت در برابر ضربه 200 ژول علاوه بر اینکه عایق جریان الکتریسیته می‌باشد.
×

کفش ایمنی پنجه کامپوزیت ایمن پا مدل بتا

شرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش‌های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون‌که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به‌عنوان تامین‌کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می‌گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در محیط‌های صنعتی، بهره‌گیری از تکنولوژی و استانداردهای جهانی در تولید کفش ایمنی، استفاده از مواد اولیه درجه‌یک و به‌کارگیری گروهی از طراحان مجرب همچنان با حفظ و ارتقا کیفیت و افزایش تنوع محصولات خود پاسخ مناسبی به اعتماد مشتریان محترم ارایه نماید.

محیط گرم و مرطوب داخل کفش محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به‌حساب می‌آید.باکتری‌ها از سلول‌های مرده پوست پا و چربی موجود در عرق پا تغذیه می‌کنند و موادی دفع می‌کنند که سبب ایجاد بوی نامطبوع در پا می‌شود. بدین منظور شرکت ایمن پا از آستر آنتی باکتریال حاوی یون‌های نقره به‌منظور جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ ها و نیز بو گرفتگی کفش استفاده می‌کند.

کفی طبی ساخته‌شده از ویسکوالاستیک پلی اورتان که اصطلاحاً مموری فوم نامیده می‌شود. دلیل به‌کارگیری مموری فوم در محصولاتی مانند کفی طبی و تشک این است که نیروی وارده به فوم با تاخیر بیشتری برگشت داده می‌شود و از طرفی نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود. این مهم باعث جلوگیری از کمردرد در اثر استفاده بلندمدت از کفش ایمنی می‌شود.

 سرپنجه کامپوزیت ایمن پا دارای مقاومت در برابر ضربه 200 ژول علاوه بر اینکه عایق جریان الکتریسیته می‌باشد. در محیط‌های گرم از سوختن نوک پا جلوگیری می‌کند. ول سرپنجه فولادی در گرمای زیاد با انتقال گرما باعث گرم شدن و سوختن پا می‌شود.

مشخصات فنی کفش پنجه کامپوزیت مدل بتا برند ایمن پا:

جنس رویه چرم اشبالت

جنس کفه: دو دانسیته پلی اورتان PU

مقاومت کفه: مطلوب

رنگ: مشکی

مدل پوشش: بنددار

سرپنجه: کامپوزیت

کفی داخلی: E.V.A

مورداستفاده: در محیط‌های کاری سخت و پرمخاطره در شرایطی که آسیب‌دیدگی پا محرز می‌باشد به‌خصوص انگشتان پا همانند فعالیت‌های خدماتی - صنایع سبک - ساختمان‌سازی

محصولات مشابه