نام لاتین: Climax 755 Half Face Mask
شناسه کالا: 740
قیمت پایه:
1.16 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس مدل 755 بسیار مقاوم و مجهز به قاب نگه‌دارنده و ساختار بدنه ماسک از جنس پلیمر با مقاومت بالاست و ساختار لبه‌های بیرونی آن از یک بالشتک نرم می باشد.
×

ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس مدل 755

به‌طورکلی ماسک‌های تنفسی به دو دسته تقسیم می‌شوند: ماسک تنفسی نیم صورت و ماسک تنفسی تمام‌صورت

کاربرد ماسک تنفسی نیم صورت بدین‌صورت است که تنها ناحیه دهان و بینی کاربر را پوشش می‌دهد درحالی‌که ماسک تنفسی تمام‌صورت، علاوه بر دهان و بینی؛ چشم‌ها را نیز دربر می‌گیرد و معمولاً در محیطی استفاده می‌گردند که گازهای موجود در محیط برای چشم نیز مضر باشند.

ماسک تنفسی کلایمکس (Climax) مدل 755 نیز به شکل نیم صورت است که توسط کشور اسپانیا تولید و عرضه می‌گردد.

ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس دارای ساختار بسیار مقاوم و مجهز به قاب نگه‌دارنده است. بدین‌صورت که ساختار بدنه اصلی ماسک از جنس پلیمر با مقاومت بالاست و ساختار لبه‌های بیرونی آن از یک بالشتک نرم با جنس سیلیکونی تولیدشده است که قابلیت فیکس شدن کامل آن بر روی صورت کاربر را به سهولت ایجاد می‌کند و علاوه بر آن راحتی و آسایش کاربر را به هنگام استفاده از آن به دنبال دارد.

دو فیلتر در طرفین ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس مدل 755 تعبیه‌شده است که این فیلترها قابل تعویض می‌باشند.

همچنین در دو طرف ماسک Climax 755 دو بند قرار دارد که قابلیت تنظیم با صورت کاربر را دارند.

کاربرد ماسک کلایمکس جهت جلوگیری از ورود گردوغبار، گاز، ذرات و آلاینده‌های هوا به دستگاه تنفسی می‌باشد و علاوه بر آن قابلیت ضدعفونی‌کننده نیز دارد که این ویژگی درخور توجه می‌باشد. ماسک کلایمکس برای مشاغلی همانند معادن، صنایع شیمیایی، دارویی، کشاورزی، دامپزشکی، نجاری، جوشکاری، ساختمانی، تراشکاری و مصارف عمومی مناسب است.

ماسک فیلتر دار کلایمکس CLIMAX بسیار سبک است. ابعاد آن 20 × 14 ×9 سانتی‌متر است و دارای استاندارد EN140:1998 است که نشان از کیفیت مطلوب و بالای آن را دارد.

قیمت ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس با توجه به کاربرد و کارایی آن و نسبت به مقایسه با انواع مشابه آن نیز مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

آچارک قیمت ماسک نیم صورت کلایمکس مدل 755، خرید ماسک شیمیایی و انواع ماسک نیم صورت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه