نام لاتین: uvex silv-Air c 2220 FFP2 preformed mask
شناسه کالا: 763
قیمت پایه:
64.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2220 با سطح حفاظتی کلاس FFP2 با برچسب D که نتیجه آن بازدهی مناسب، حجم تصفیه بالا و حداقل مقاومت تنفسی ماسک می‌باشد.
×
ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2220

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2220 یکی از محصولات شرکت آلمانی uvex می‌باشد که محصولات تولیدی این شرکت درزمینه تنفسی وسایل حفاظت فردی می‌باشد که با طراحی جدید و به‌صورت ارگونومیک تولید و عرضه می‌گردند. تمام محصولات تولیدی این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند.

ساختار ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air 2220 به‌صورت کاسه‌ای است و متناسب با سایزهای مختلف صورت می‌باشد. به دلیل محل مناسب اتصال بندهای ماسک و لبه‌های یکپارچه آن می‌توان ماسک یووکس را در کلاس‌های حفاظتی FFP2 قرارداد و برای مدت‌زمان طولانی به‌راحتی از آن استفاده نمود.

ماسک سوپاپ دار uvex silv-Air c 2220 از جنس بافت نرم، انعطاف‌پذیر و بدون درز است. یک گیره بینی از جنس آلومینیوم دارد که برای تنظیم و ثابت کردن ماسک بر روی صورت و ایمنی بیشتر کاربر استفاده می‌گردد که این امر مانع از ورود گردوغبار به این ناحیه می‌گردد.

لبه‌های ماسک یووکس از جنس مواد نرم است که از ایجاد نقاط فشار ناخوشایند بر روی صورت کاربر مخصوصاً در هنگام استفاده طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند.

ماسک مدل Silv-Air 2220 دارای دریچه بازدمی است که این دریچه خروجی به‌صورت 360 درجه باز می‌شود. این ساختار موجب کاهش هوای بازدمی و کاهش مقاومت تنفسی می‌گردد. علاوه بر آن، باعث ایجاد اثر خنک‌کنندگی و تعادل رطوبتی هوای داخل ماسک می‌شود. دریچه این ماسک از جنس ABB است که مقاومت و استحکام لازمه را برای استفاده طولانی‌مدت دارد.

ماسک سوپاپ دار یووکس دارای فیلتر کربن فعال اضافی است که در برابر بو، گازها و بخارات زیر آستانه (vapours below threshold) مقاومت بالایی دارد. جنس این فیلتر از پلی‌استر و پلیمر مذاب (Melt blown) می‌باشد که به دلیل مقاومت بالا، باعث بهبود عملکرد فیلترینگ آن نیز می‌گردد.

نکته قابل‌توجه: از این ماسک نمی‌توان مجدداً استفاده کرد.

تمام محصولات شرکت uvex طبق استاندارد EN 149 هستند که در تست دما استاندارد لازمه را کسب کرده‌اند. همچنین، برچسب D بر روی ماسک نیز نشان‌دهنده (آزمون موفق گردوغبار دولو میت است یعنی حداکثر تنفس حتی با سطوح گردوغبار بسیار بالا) که نتیجه آن بازدهی مناسب، حجم تصفیه بالا و حداقل مقاومت تنفسی ماسک می‌باشد.

ماسک سوپاپ دار یووکس با سطح حفاظتی کلاس FFP2 است که قابلیت حفاظت مورداطمینان در برابر ذرات خطرناک و مضر، بخار و برای ذرات جامد و مایع و البته با سطح فیلترینگ متوسط ایجاد می‌کند.

ماسک گردوغبار یووکس برای مشاغلی ساخت‌وساز، سیمان، گچ کاری، کاشی‌کاری، سقف سازی، شیشه‌سازی و مواد معدنی، سنگ‌تراشی، برش، حفاری، تخریب، تمییز کردن و جارو کردن کف، و کار چوب همانند سایش / برس زدن رنگ مناسب می‌باشد.

ماسک سوپاپ دار یووکس دارای وزن بسیار سبک و 20 گرم است. استانداردهای EN 149:2001 و A1:2009 را دارد که نشان از کیفیت و کاربرد بالای آن را دارد.

آچارک این محصول باکیفیت بالا و انواع ماسک تنفسی فیلتر دار را باقیمت مقرون‌به‌صرفه و مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


uvex silv-Air c 2220 FFP2 preformed mask 

FFP2 breathing protection preformed mask •

exhalation valve •

additional active-carbon layer in the filter •

labelled for use with high levels of dust exposure D •

continuous headband •

uvex silv-Air c 2220 – excellent handling, top-class comfort, reliable protection against odours

The uvex silv-Air c product family consists of classic, pure-white folding and cup-shaped face masks which fit different face shapes. Headband lacing system and integrated sealing lips in all protection classes make it easy to fit these masks correctly – and to wear them comfortably for long periods

General features

particle-filtering preformed mask with exhalation valve •

colour: silver •

Protection features

certified FFP2 face mask to EN 149 and EU Directive 89/686/EEC •

D label (dolomite dust test passed): maximum breathability even with really high dust levels •

cannot be reused •

additional activated carbon filter against odours, gases and vapours below threshold •

Comfort features

seamless headband and flexible, adjustable nose clip for a comfortable, secure fit •

comfortable sealing lip in nose area for secure fit •

exhalation valve to lessen exhalation resistance and to reduce heat and moisture inside the mask •

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه