نام لاتین: Hobart Safety Gloves
شناسه کالا: 525
قیمت پایه:
48.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی هوبارت جوشکاری آستر دار از جنس چرم گاو عایق حرارت در انجام کلیه جوشکاری‌های صنعتی و تخصصی، عملیات ریخته‌گری، ذوب مواد معدنی و شیشه‌گری مناسب است.
×

دستکش ایمنی هوبارت آستر دار

از مرغوب‌ترین چرم گاوی ضخیم و نرم در طول 40 سانتی‌متر و به‌صورت تمام مغزی تولیدشده و آستر کف و پشت دست آن با استفاده از منسوج عایق حرارت تقویت‌شده، آستر ساق با منسوج از الیاف طبیعی تهیه‌شده است.

در انجام کلیه جوشکاری‌های صنعتی و تخصصی، عملیات ریخته‌گری، ذوب مواد معدنی، شیشه‌گری و کار در فرآیندهای داغ و درگیر با کوره‌های پخت مواد کاربرد دارد.

دستکش هوبارت تحت استاندارد بین‌المللی اتحادیه اروپا CE به شماره EN388 تولیدشده و در قیاس با انواع مشابه دارای کیفیتی برتر، عمری طولانی‌تر و آسایش بیشتر در کار می‌باشد. 

مشخصات:

کاربرد: حفاظت دست در برابر جوشکاری و مواد مذاب و …

جنس: چرم

رنگ: خردلی

وزن خالص محصول: 80 گرم

طول: 40 سانتی‌متر

استاندارد: EN388

کشور سازنده: ایران

اپراتور برای کیفیت بالا در جوشکاری PPE به دلایل خوبی نیاز دارد. شرایط کار برای جسم یک جوشکار بسیار سخت و مهم است! آنها در یکی از سخت‌ترین محیط‌های صنعتی کار می‌کنند، در معرض خطرات زیادی هستند و به معنای واقعی کلمه هر روز دچار سوختگی می‌شوند. به همین دلیل استاندارد ANSI Z49.1 به همه جوشکارها توصیه دارد که از دستکش‌های مقاوم در برابر شعله استفاده کنند.

جوشکار و برشکار هر دو به دستکش‌های مقاوم در برابر شعله نیاز دارند که مقاومت در برابر گرما بسیار خوبی داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید، جنس یک دستکش جوشکاری باید چیزی بیش از محافظت استاندارد در برابر بریدگی، شعله‌های آتش، گرما و جرقه‌ها داشته باشد. دستکش‌ها نیز باید راحت باشند و مهارت فوق‌العاده‌ای را ارایه دهند! یک دلیل رایج که جوشکارها دستکش خود را کنار می‌گذارد به دلیل ناراحتی جهت استفاده از آن است. بسیاری از پیشرفت‌های دستکش جوشکاری جدید با فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک این نگرانی را برطرف می‌کند. تیم آچارک دستکش چرمی، دستکش چرمی کار، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش هوبارت چیست، دستکش هوبارت قرمز، دستکش هوبارت زرد، دستکش هوبارت جوشکاری، قیمت دستکش هوبارت و دستکش ایمنی هوبارت را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه