نام لاتین: CT Q Link HM Carabiner
شناسه کالا: 273
قیمت پایه:
180 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کارابین سی تی مدل Q Link HM از جنس فولاد گالوانیزه با ساختاری نیم دایره شکل از نوع قفل‌شونده با مهره پیچی که مانع از خروج تصادفی طناب از داخل کارابین می‌شود.
×

کارابین سی تی مدل Q Link HM

کارابین مدل Q Link HM توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است.

کارابین (Carabine):

کارابین ها گیره‌های سبک و فلزی عموماً ساخته‌شده از آلیاژهای سبک آلومینیوم و یا فولاد هستند که برای ایجاد اتصالات قابل‌اطمینان و سریع کاربرد دارد و دارای تنوع بسیار در سایزها و طرح‌های مختلف به اشکال بیضی‌شکل، گلابی‌شکل، D شکل و D شکل نامتقارن و همچنین انواع ضامن‌ها، ضامن معمولی، ضامن خم شده، ضامن هشدار، ضامن سیمی و ضامن قفل شونده یا بدون قفل طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام برای موارد خاصی استفاده می‌شود که برخی از آنها قابلیت قفل شوندگی خودکار دارند.

قلاب کارابین به‌طور گسترده در تمامی رشته‌های کوهنوردی، کار در ارتفاع، مانورهای ریکاوری، عملیات نجات و برخی از عملیات نظامی و صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. کارابین ها مطابق با استاندارد EN 12275 به 6 دسته و مطابق با استاندارد EN 362 به 5 دسته تقسیم می‌شوند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

کارابین Q LINK HM مطابق با استاندارد EN 12275 و EN 362 در دسته کارابین های نوع Q (Quick Link) قرار می‌گیرد. کارابین های این دسته همگی قفل شونده بوده و دارای یک گیت (دروازه) می‌باشد که همان پیچ قفل شونده است. کارابین Q LINK HM ساختاری نیم دایره شکل (نیمه ماه مانند) دارد و از نوع قفل‌شونده  با مهره پیچی می‌باشد که بااین‌وجود ایمنی بالایی را برای کاربر هنگام استفاده از این کارابین فراهم می‌کند و مانع از خروج تصادفی طناب از داخل کارابین می‌شود. جنس کارابین از فولاد گالوانیزه می‌باشد که مانع از زنگ زدن در محیط‌های مرطوب می‌شود. این کارابین از طراحی و ساختار قوی برخوردار است و برای اتصالات طولانی‌مدت به‌عنوان وسیله دایمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این وسیله فشار و بارهای زیادی را در تمام محورها تحمل می‌کند و برای استفاده به‌عنوان لنگرگاه برای فعالیت در ارتفاع کاربرد مناسبی دارد. یکی از نقاط ضعف این کارابین دهانه ورودی کوچک آن است که 10 میلی‌متر می‌باشد. فقط باید توجه داشت که مهره آن را تا آخر چرخانده و کاملاً بسته شود.

خصوصیات اصلی:

• کارابین قفل شونده کلاس Q با گیت پیچی قفل شونده

• جنس کارابین: فولاد گالوانیزه

• ساختار نیم دایره شکل (نیمه ماه مانند) با قطر 10 میلی‌متر

• دارای گیت 10 میلی‌متر

• ابعاد: 86 × 67 میلی‌متر

• وزن: 152 گرم

• استاندارد: EN 12275:2013-Q و EN 362:2004-Q

• دارای نشان CE

• تحمل فشار: 45 KN بر روی محور طولی با گیت بسته، 10 KN بر روی گیت بسته کارابین

• ایده آل برای کارابین فرود

CT Q Link HM Carabiner

تیم آچارک کار در ارتفاع، کار در ارتفاع چیست، ابزار صعود و فرود، تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع، مشخصات قیمت و خرید کارابین، توزیع و فروش انواع قلاب کارابین، کارابین CT، کارابین چیست، کارابین کوهنوردی، کارابین پیچ، کارابین اتوماتیک، کارابین سنگ نوردی، کارابین اتوماتیک آلومینیومی، کارابین اتوماتیک فولادی، بهترین کارابین، کارابین پیچی، کارابین صنعتی، انواع کارابین، قیمت کارابین صنعتی، قلاب و کارابین، کارابین ضامن دار، قلاب کارابین ساده، قیمت قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین، خرید قلاب کارابین، کاربرد قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین ساده، فروش انواع قلاب کارابین، تجهیزات ایمنی، تجهیزات صعود، لوازم ایمنی کوهنوردی، تجهیزات کار در ارتفاع، کارابین فولادی، کارابین اتوماتیک، کارابین یدکی، خرید تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع، انواع تجهیزات کار در ارتفاع و ایمنی کار در ارتفاع را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برند سی تی - CT
مدل Q Link HM
نوع ابزار کارابین
وزن 152 گرم
جنس کارابین فولاد

محصولات مشابه