نام لاتین: BLS 421 A2P3R Filter For Full Facepiece Mask
شناسه کالا: 1628
قیمت پایه:
240 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: فیلتر ماسک تمام صورت بی ال اس A2P3R مدل 421 مناسب برای گازها و بخارات اسیدی مانند سولفورها و انیدریدها و گازها و بخارات غیر طبیعی مانند کلرین، هیدروژن سولفید و هیدروسیانیک اسید
×

فیلتر ماسک تمام صورت دو حالته بی ال اس A2P3R مدل 421

محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید یکی دیگر از فیلترهای تولیدی شرکت «بی ال اس» (BLS) است. این محصول نوعی فیلتر ماسک است که روی ماسک‌های تمام‌صورت این شرکت نصب می‌شود. این فیلترها برای کارهایی تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فیلتر با توجه به نوع ساختاری که دارد به‌خوبی مانع از ورود گازها و بخارات طبیعی با نقطه‌ی جوش بالای 65 درجه‌ی سانتی‌گراد مانند حلال‌ها به ریه می‌شود. فیلتر فوق وزنی برابر 284 گرم دارد و با توجه به این وزن، نصب آن روی ماسک‌های نیم‌صورت مناسب نیست. این فیلتر از نوع کلاس دو است و به‌صورت تکی عرضه می‌شود. شرکت بی ال اس، فیلتر مدل «421A2P3 R» را براساس استاندارد EN 14387: 2004 تولید می‌کند. درصورت نیاز این فیلتر را می‌توانید با فیلتر دیگری تعویض کنید و روی ماسک خود نصب نمایید. از فیلتر فوق می‌توانید در دمای منفی 10 تا مثبت 50 درجه‌ی سانتی‌گراد استفاده کنید. این محصول در رطوبت کمتر از 70 درصد نیز قابل استفاده است.

وزن: 325 گرم

استاندارد: EN14387:2004

مناسب برای گازها و بخارات طبیعی با نقطه‌ی جوش بالای 65 درجه‌ی سانتی‌گراد مانند حلال‌ها

مناسب برای گازها و بخارات غیر طبیعی مانند کلرین، هیدروژن سولفید و هیدروسیانیک اسید

مناسب برای گازها و بخارات اسیدی مانند سولفورها و انیدریدها

مناسب برای گازها و بخارات آمونیاک و مشتقات آن

قابل استفاده در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی‌گراد

مناسب برای مکان هایی با رطوبت کمتر از 70 درصد

قابل استفاده در مکان‌هایی با حجم اکسیژن بالای 17 درصد

غیر قابل استفاده برای گازهای بی‌بو و بی‌طعم مانند مونواکسید کربن

کلاس 2

BLS 421 A2P3R Filter For Full Facepiece Mask

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک فیلتر ماسک، فیلتر شیمیایی، فیلتر ماسک شیمیایی، فیلتر ماسک BLS، فیلتر ماسک تمام صورت، قیمت فیلتر ماسک، خرید فیلتر ماسک، فیلتر ماسک بی ال اس، زمان تعویض فیلتر ماسک و فیلتر ماسک تمام صورت بی ال اس را به راحتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

محصولات مشابه