نام لاتین: Tape Yellow Black 150m
شناسه کالا: 242
قیمت پایه:
10.4 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: نوار خطر زرد مشکی با 8 سانتی متر و در رول‌های 150 متری برای نوار کشی در محل‌هایی که احتمال خطرات فیزیکی می‌باشد مناسب و ضروری است.
×

نوار خطر زرد مشکی 150 متری

نوار خطر راه‌راه زرد مشکی 150 متری فاقد هرگونه نوشته روی نوار می‌باشد و با کمک ترکیب دو رنگ زرد و مشکی روی نوار، پیام هشدار را انتقال می‌دهد. بر اساس استاندارد OSHA ترکیب رنگ زرد و مشکی برای نوارهای خطر بیانگر خطرات فیزیکی است. با توجه به رنگ‌های زرد و مشکی با عرض 10 سانتی‌متر و به شکل موازی می‌توان پیام هشدار را از فاصله‌ی دور مشاهده کرد. این نوار عرضی برابر 8 سانتی‌متر و در رول‌های 150 متری تولید و عرضه می‌شود. این نوار خطر به خوبی در برابر شرایط بد آب و هوایی و تابش مستقیم نور خورشید مقاوم می‌باشد. این نوار خطر برای نوار کشی در محل‌هایی که احتمال خطرات فیزیکی می‌باشد مناسب و ضروری است.

نوار خطر برای ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه‌های خطرناک، متمایز نمودن مناطق خاص و یا هدایت ترافیک به‌کار می‌رود.

همچنین نوار خطر جهت ایمن‌سازی بیشتر کارگران و پرسنل برای فعالیت و تردد در محیط‌های کارگاهی مناسب است. برای کاهش میزان حوادث، توجه به نوارهای خطر بسیار الزامی است.

کاربرد: ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه‌های خاص با احتمال خطرا ت فیزیکی

جنس: پلی‌اتیلن

رنگ: زرد – مشکی

اندازه عرض: 8 سانتی‌متر

اندازه طول: 150 متر

وزن خالص محصول: 700 گرم

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک نوار خطر، نوار خطر گاز، فروش نوار خطر، نوار خطر آتش نشانی، نوار خطر برق، نوار خطر مخابرات، نوار خطر فضای سبز، خرید نوار خطر و قیمت نوار خطر را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه