نام لاتین: Emergency Eye Wash Stations IT350 D
شناسه کالا: 1736
قیمت پایه:
375 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی دیواری رو سینکی مدل IT350 D
×

چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی دیواری رو سینکی مدل IT350 D

چشم شوی آزمایشگاهی جهت استفاده در محیط‌های آزمایشگاهی و تماماً از جنس استنلس استیل مرغوب با نازل‌هایی از جنس پلیمر مقاوم، قطر لوله ورودی آب نمره 2 و مکانیزم راهبری دستی است. با بهترین طراحی تولید شده‌اند تا ضمن حفظ دوام دارای کاربری بسیار مطلوب و موثری باشند. این چشم شوی دیواری و قابل نصب بر بالای سینک‌های آزمایشگاهی می‌باشد.

مشخصات چشم شوی آزمایشگاهی دیواری رو سینکی مدل IT350 D:

کاربرد: شست و شوی چشم

جنس: استنلس استیل

رنگ: نقره‌ای

قطر لوله ورودی آب: 20 میلی‌متر

مدل: IT 350 D

کشور سازنده: ایران

این تجهیزات در شرایط اضطرار آغشتگی شیمیایی چشم، صورت، بدن، البسه و برای شستشوی سریع، جهت پیشگیری یا کاهش عوارض ناشی از تماس با مواد خورنده و سوزاننده شیمیایی در محیط‌های کار به ویژه در عرصه‌های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای، دفاعی، دارویی، بهداشتی، شیمیایی، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب و غیره استفاده می‌گردند.

 دوش و چشم شوی ایمنی دستی کربن استیل: لوله و اتصالات از جنس کربن استیل با پوشش رنگ اپوکسی کوره‌ای و سایر قطعات از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. این سیستم دارای راهبری دستی است.

دوش و چشم شوی ایمنی دستی استنلس استیل: لوله واتصالات اغلب از جنس استنلس استیل 316 و سایر اجزاء از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. این سیستم دارای راهبری دستی است.

دوش و چشم شوی پدالی تمام استنلس: لوله و اتصالات اغلب از جنس استنلس استیل 316 و سایر اجزاء از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. تمام سیستم‌های فوق فاضلاب درون‌ریز می‌باشند و از روی مدلهای خاصی از تولیدات شرکت معروف ENCOLN آمریکا و مطابق استاندارد CE تولید می‌گردند و دارای یکسال ضمانت فنی و ده سال تعهد تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش می‌باشند. دوش اضطراری

نکته مهم در مورد دوش و چشم شوی گالوانیزه، لوله و اتصالات بکار رفته در تولید این محصولات از جنس گالوانیزه مرغوب ایرانی است لیکن در هنگام عملیات رزوه کاری لوله‌ها و اتصالات لایه پوششی گالوانیزه در ناحیه رزوه از بین می‌رود در نتیجه این نقاط در مجاورت و یا تماس با آب و رطوبت دچار زنگ زدگی می‌شوند. این مطلب طبق رفرانس MPT بین الملل غیرقابل اجتناب است. به همین منظور در هنگام مونتاژ قطعات گالوانیزه در این محصولات از چسب سیلیکونی لاک تات (Laktaat) با کد 577 با ضریب تحمل حرارتی تا 270 درجه سلسیوس استفاده می‌نماید تا نقاط رزوه شده فاقد پوشش گالوانیزه از زنگ زدگی مصون بمانند. لذا تاکید می‌شود مصرف‌کنندگان محترم این محصولات ایمنی در هنگام مونتاژ نهایی قطعات آماده جهت نصب و راه اندازی این سیستم‌ها محل رزوه و اتصالات را با چسب فوق کاملاً" آغشته نموده و پس از مونتاژ قطعات و نصب سیستم حداقل 3 الی 5 ساعت از اتصال به شبکه آب خودداری نمایند تا چسب بکار رفته خشک و آب‌بندی کامل شود. رعایت این نکته از زنگ زدگی آتی این نقاط جلوگیری خواهد نمود.

کلمات کلیدی: چشم شوی اضطراری

محصولات مشابه