نام لاتین: IMEN PA ALFA Safety Boot
شناسه کالا: 649
قیمت پایه:
105 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: پوتین ایمنی پنجه کامپوزیت ایمن پا مدل آلفا دارای مقاومت در برابر ضربه 200 ژول علاوه بر اینکه عایق جریان الکتریسیته می‌باشد.
×

پوتین ایمنی پنجه کامپوزیت ایمن پا مدل آلفا

شرکت ایمن پا فعالیت خود درزمینه تولید انواع پای‌پوش‌های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون‌که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به‌عنوان تامین‌کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می‌گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در محیط‌های صنعتی، بهره‌گیری از تکنولوژی و استانداردهای جهانی در تولید کفش ایمنی، استفاده از مواد اولیه درجه‌یک و به‌کارگیری گروهی از طراحان مجرب همچنان با حفظ و ارتقا کیفیت و افزایش تنوع محصولات خود پاسخ مناسبی به اعتماد مشتریان محترم ارایه نماید.

محیط گرم و مرطوب داخل کفش محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به‌حساب می‌آید. باکتری از سلول‌های مرده پوست پا و چربی موجود در عرق پا تغذیه می‌کنند و موادی دفع می‌کنند که سبب ایجاد بوی نامطبوع در پا می‌شود. بدین منظور شرکت ایمن پا از آستر آنتی باکتریال حاوی یون‌های نقره به‌منظور جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها و نیز بو گرفتگی کفش استفاده می‌کند.

کفی طبی ساخته‌شده از ویسکوالاستیک پلی اورتان که اصطلاحاً مموری فوم نامیده می‌شود. دلیل به‌کارگیری مموری فوم در محصولاتی مانند کفی طبی و تشک این است که نیروی وارده به فوم با تاخیر بیشتری برگشت داده می‌شود و از طرفی نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود. این مهم باعث جلوگیری از کمردرد در اثر استفاده بلندمدت از کفش ایمنی می‌شود.

 سرپنجه کامپوزیت ایمن پا دارای مقاومت در برابر ضربه 200 ژول علاوه بر اینکه عایق جریان الکتریسیته می‌باشد. در محیط‌های گرم از سوختن نوک پا جلوگیری می‌کند. ولی سرپنجه فولادی در گرمای زیاد با انتقال گرما باعث گرم شدن و سوختن پا می‌شود.

کفش ایمنی پنجه کامپوزیت مدل آلفا برند ایمن پا

رویه: چرم اشبالت

سرپنجه کامپوزیت

آستر: پلی‌استر و پنبه

کفی داخلی: E.V.A

زیرِ: دودانسیته پلی ارتان PU

رنگ زیرِ: مشکی

موارد استفاده این کفش پنجه کامپوزیت: فعالیت‌های خدماتی - صنایع سبک - ساختمان‌سازی

محصولات مشابه