نام لاتین: Canasafe Head Gear Ongard 40000
شناسه کالا: 274
قیمت پایه:
152 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: نگه دارنده شیلد محافظ صورت کاناسیف مدل 40000
×

نگه دارنده شیلد محافظ صورت کاناسیف مدل 40000

شیلد محافظ صورت کاناسیف

هدگیر ONGARD مخصوص نصب انواع شیلد کاناسیف برای جلوگیری و محافظت از برخورد اجسام به صورت

توجه به نکات ایمنی در حین کار اهمیت ویژه‌ای دارد و نباید نسبت به آن بی‌تفاوت بود؛ ازاین‌رو شرکت‌های مختلفی درزمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات ایمنی فعالیت می‌کنند. شرکت «کاناسیف» (Canasafe) یکی از شرکت‌های معروف تولید تجهیزات ایمنی است. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید یکی از تولیدات این شرکت بوده که با نام نگه‌دارنده شیلد محافظ صورت (هد گیر) شناخته می‌شود. مدل این محصول (Ongard 40000) است که به‌صورت بدون محافظ عرضه می‌شود. این محصول به‌منظور نصب محافظ صورت تولید می‌شود و دارای دو بخش متحرک است که با کمک دو پیچ به یکدیگر متصل می‌شوند. برای نصب محافظ به این محصول 5 زایده متحرک در قسمت بالایی قرار دارد.این محافظ به‌خوبی بر روی سر قرار می‌گیرد و قسمت بالایی و پشتی آن قابل تنظیم است. برای تنظیم قسمت بالایی، کمربندی پلاستیکی قرار دارد و تنظیم قسمت پشتی به کمک یک پیچ تنظیم انجام می‌شود. در ساخت این نگه‌دارنده، از پلاستیکی قابل‌انعطاف استفاده شده است تا باعث اذیت سر کاربر نشود. قسمت پلاستیکی که روی پیشانی قرار می‌گیرد نیز دارای پوششی پارچه‌ای بوده و به‌خوبی عرق را به خود جذب می‌کند.

وزن : 179 گرم

جنس : PVC

با قابلیت گردش هوا

مجهز به 3 پیچ تنظیم

دارای پلاستیکی قابل انعطاف

مجهز به 5 نقطه اتصال محافظ

دارای کمربندی قابل تنظیم در قسمت بالایی

شیلد کاناسیف شامل طلق و هدگیر می‌باشد.

شیلد محافظ صورت کاناسیف:

تلق کاناسیف از پلی کربنات نوری انعطاف پذیر ساخته شده است و برای کاربردهای خاص طراحی شده است.

99.9% از اشعه ماوراء بنفش را جذب می‌کند.

مقاوم در برابر ضربه

قابل نصب بر روی کلاه‌های ایمنی کاناسیف

خاصیت ضد اسیدی به دلیل جنس پلی کربنات تلق

غیرقابل استفاده برای جوشکاری با قوس الکتریکی

شیلد در رنگ‌های طلایی، سبز، دودی و شفاف ساخته می‌شود.

شیلد دودی کاناسیف جهت کاهش تابش نور استفاده می‌شود.

شیلد طلایی کاناسیف IR5 جاذب اشعه مادون قرمز و گرمای تابشی می‌باشد.

شیلد سبز کاناسیف IR5 در کوره های ذوب فلز جهت کاهش نور مادون قرمز استفاده می‌شود.

شیلد شفاف کاناسیف به دلیل شفاف بودن، مصرف عمومی دارد و جهت جلوگیری از پرتاب ذرات استفاده می‌شود.

برای اطلاعات در مورد خرید شیلد محافظ صورت و قیمت شیلد محافظ صورت میتوانید با مجموعه آچارک در تماس باشید.

سپر صورت یا شیلد محافظ صورت وسیله ای است که بسته به نوع صورت ممکن است قسمتی یا کل چهره کاربر را پوشانده و از چشم در برابر خطرات مختلف محافظت کند.

روش ساخت:

از دو روش برای ساخت تلق محافظ صورت استفاده می‌شود: قالب‌های اکستروژن و تزریق. سپرهای برش خورده از ورق‌های اکستروژن مقاومت در برابر ضربه بهتر از قسمت‌های قالب تزریقی ایجاد می‌کنند زیرا ورق‌های اکستروژن از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند در حالی که قالب تزریق باید از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی کمتری استفاده کند که این ماده باعث تولید بهتر ذوب جریان مورد نیاز با قالب تزریق می‌شود. به عنوان مثال، حتی قسمت‌های دارای ضخامت 0.8 میلی متر از ورق‌های پلی کربنات اکستروژن می‌توانند در برابر ضربه یک توپ فولادی با قطر اسمی 6 میلی متر که با سرعت 120 متر بر ثانیه حرکت می‌کند (استاندارد اروپایی، محافظت در برابر ذرات با سرعت بالا - تاثیر انرژی متوسط)، مقاومت کنند. قسمت‌های قالب تزریقی باید حداقل 1.5 میلی متر ضخامت داشته باشند تا در برابر همان ضربه مقاومت کنند. با این حال، قالب تزریق می‌تواند شکل پیچیده‌تری نسبت به اکستروژن ایجاد کند.

کاربرد پزشکی:

در کاربردهای پزشکی، "سپر صورت" به انواع دستگاه‌هایی گفته می‌شود که در طی یک روش از پزشک متخصص پزشکی محافظت می‌کنند و ممکن است آنها را در معرض خون یا مایعات عفونی قرار دهند. یک مثال استفاده از ماسک CPR هنگام انجام تنفس نجات یا CPR است. مثال دیگر استفاده از تجهیزات محافظ شخصی برای محافظت از صورت در مقابل قرار گرفتن در معرض مواد عفونی بالقوه است.

کاربرد ساخت‌وساز:

در بسیاری از اماکن ساختمانی بسیاری از کارگران از محافظ صورت برای محافظت در برابر آوار و جرقه استفاده می‌کنند. مناسب برای بسیاری از ابزارهای برش و کار با فلز است.

محصولات مشابه