نام لاتین: Kratos Safety FA 10 210 00 Harness
شناسه کالا: 1494
قیمت پایه:
4.946 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: هارنس کراتوس سیفتی مدل FA 10 210 00
×

هارنس کراتوس سیفتی مدل FA 10 210 00

هارنس FA1021000 ساخت شرکت Kratossafety فرانسه دارای 5 نقطه اتصال برای متصل شدن به سیستم های متوقف کننده و محدود کننده سقوط دارد و دارای دو سگک اتوماتیک (فست) قابل تنظیم در قسمت تسمه ران پا است. اندازه این محصول در اندازه کوچک تا بزرگ بوده و برای افراد مختلف قابل استفاده می باشد.این محصول مطابق سه استاندارد EN361 + EN358 + EN813 تولید شده است و برای استفاده کاربر تا وزن 100 کیلوگرم مناسب می باشد. جنس این محصول از پلی استر بوده و برای راحتی کاربر پد نرمی در قسمت های دارای تماس با شانه، کمر و پا تعبیه شده است.این محصول توسط یک کارابین پیچی، دو قسمت بالاتنه و پایین تنه را به هم متصل نموده است و در صورت نیاز می شود این دو بخش را از هم جدا کرد. تمامی بخش های فلزی این محصول به وسیله پوششی ایزوله شده اند و این محصول را برای کار در محیط های دارای خطر الکتریسته طراحی کرده است.

مشخصات کلی

ابعاد 72*129 سانتی متر

وزن 2.75 کیلوگرم

حد اکثر وزن قابل تحمل: 100 کیلوگرم

قابلیت تنظیم سایز دارد

نوع اتصال: حلقه

جنس قلاب: فولاد

مدل ایمنی: تمام بدن

مهارکننده ایمنی با محافظ برقی

این مهار به منظور ارایه راه حل مناسب برای کار در زمینه انرژی باد طراحی شده است: ساخت و ساز، نگهداری، تخلیه ...

عناصر پیوست - 1 حلقه پشتی و 1 حلقه D داخلی برای بازداشت پاییز ، 1 حلقه D-Ventral در سطح کمر در جلو برای دسترسی طناب و 2 حلقه جانبی D در سطح کمر در طرفین برای موقعیت یابی کار.

قابلیت سازگاری - شانه قابل تنظیم ، تسمه های ران و کمربند کمر.

راحتی - تسمه های محافظ کامل ، در قسمت پشتی بند در برابر اصطکاک.

تسمه های شانه و بند آن ها با سگک های اتوماتیک تهیه شده است و بند آن از کمربند برای تنظیم آسان برخوردار است. 3 دستگیره فوق العاده بزرگ در قسمت پشت برای نگهداری کارابین و لوازم جانبی اضافی. وب نگهبانان در تسمه شانه ها برای قرار دادن آسان تسمه های رایگان ارایه شده است.

D- حلقه ها و قطعات فلزی مجهز به پوشش عایق بندی شده تا کاملاً در برابر خطرات الکتریکی ایمن باشد.

ارگونومی - تسمه های کشسان ایده آل برای راحتی بیشتر. برای جذب بهتر شوک و راحتی کاربر ، از توری مخصوص مشکوک مخصوص استفاده شده است.

استاندارد - مطابق با EN 361: 2002 ، EN 358: 1999 & EN 813: 2008

قابل استفاده توسط کاربر با حداکثر وزن 140 کیلوگرم است.

تسمه مواد: پلی استر

Kratos Safety FA 10 210 00 Harness

هارنس چیست؟

برای حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع مناسب برای کار در ارتفاع به‌مانند کار بر روی داربست‌ها و کوهنوردی که در انواع مختلف به‌مانند هارنس تمام بدن یا هارنس فول بادی و انواع کمربند ایمنی تولیدشده نام‌برده می‌شود.

برای قیمت هارنس ایمنی، کمربند ایمنی کار در ارتفاع، هارنس کار در ارتفاع، نحوه بستن کمربند ایمنی کار در ارتفاع، قیمت هارنس صنعتی یا قیمت کمربند ایمنی می‌توانید با فروشگاه آچارک در تماس باشید.

محصولات مشابه