نام لاتین: CanaSafe Face Shild
شناسه کالا: 271
قیمت پایه:
158 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: شیلد محافظ صورت کاناسیف با وزنی برابر 190 گرم برای نصب بر روی ماسک یا کلاه مخصوص به آن, محافظ مناسبی برای صورت در برابر ذرات ریز مایع یا جامد در حین کار می‌باشد.
×

شیلد محافظ صورت کاناسیف

نگه دارنده شیلد محافظ صورت کاناسیف مدل 40000

طلق یدکی محافظ صورت کاناسیف با وزنی برابر 190 گرم از پلاستیک نرم ساخته می‌شود و انعطاف‌پذیری مناسبی دارد. شکل این طلق محافظ صورت نیم گرد تمام سطح صورت را می‌پوشاند. این محصول پوشش مناسبی بر روی صورت در برابر پاشیده شدن و برخورد ذرات ریز مایع یا جامد باپوست صورت و دهان و چشم‌ها ایجاد می‌کند. برای استفاده از این محصول باید ماسک یا کلاه مخصوص به آن را تهیه کنید.

محصولی که به شما معرفی می‌شود، شیلد یا نقابی است که برای ماسک‎ها یا کات‌های نقاب‌دار استفاده می‌شود. این شیلد از پلاستیک نرم ساخته می‌شود و انعطاف مناسبی دارد. شکل این محصول به صورت نیم گرد است تا تمام سطح صورت را بپوشاند. کلاه‌ها یا ماسک‌هایی که این شیلد به آنها متصل میشود، غالبا در تراشکاری، کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی و بسیاری مشاغل دیگر کاربرد دارد. این پوشش روی صورت از پاشیده شدن و برخورد ذرات ریز مایع یا جامد با پوست صورت و دهان و چشم‌ها جلوگیری می‌کند. با در نظر گرفتن حساسیت بالای پوست در برخورد اجسام ریز با آن دچار آسیب می‌شود. برای جلوگیری از این موضوع استفاده از ماسک یا عینک بسیار ضروری است. البته استفاده از عینک تنها برای محافظت از چشم به کار می‌رود. در نظر داشته باشید که برای استفاده از این محصول باید کلاه مخصوص به آن را تهیه کنید.

آچارک بهترین شیلد محافظ صورت پزشکی، بهترین طلق محافظ صورت، قیمت طلق ماسک جوشکاری و خرید ماسک شیلدار را با راحت‌ترین روش خرید ممکن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تلق کاناسیف از پلی کربنات نوری انعطاف پذیر ساخته شده است و برای کاربردهای خاص طراحی شده است.

طلق محافظ صورت کاناسیف شفاف مدل 40020

طلق محافظ صورت کاناسیف دودی مدل 40021

طلق محافظ صورت کاناسیف IR5 مدل 40026

99.9% از اشعه ماوراء بنفش را جذب می‌کند.

مقاوم در برابر ضربه

قابل نصب بر روی کلاه‌های ایمنی کاناسیف

خاصیت ضد اسیدی به دلیل جنس پلی کربنات تلق

غیرقابل استفاده برای جوشکاری با قوس الکتریکی

شیلد در رنگ‌های طلایی، سبز، دودی و شفاف ساخته می‌شود.

شیلد دودی کاناسیف جهت کاهش تابش نور استفاده می‌شود.

شیلد طلایی کاناسیف IR5 جاذب اشعه مادون قرمز و گرمای تابشی می‌باشد.

شیلد سبز کاناسیف IR5 در کوره های ذوب فلز جهت کاهش نور مادون قرمز استفاده می‌شود.

شیلد شفاف کاناسیف به دلیل شفاف بودن، مصرف عمومی دارد و جهت جلوگیری از پرتاب ذرات استفاده می‌شود.

برای اطلاعات در مورد خرید شیلد محافظ صورت و قیمت شیلد محافظ صورت میتوانید با مجموعه آچارک در تماس باشید.

برای اطلاعات در مورد خرید شیلد محافظ صورت و قیمت شیلد محافظ صورت میتوانید با مجموعه آچارک در تماس باشید.

سپر صورت یا شیلد محافظ صورت وسیله ای است که بسته به نوع صورت ممکن است قسمتی یا کل چهره کاربر را پوشانده و از چشم در برابر خطرات مختلف محافظت کند.

روش ساخت:

از دو روش برای ساخت تلق محافظ صورت استفاده می‌شود: قالب‌های اکستروژن و تزریق. سپرهای برش خورده از ورق‌های اکستروژن مقاومت در برابر ضربه بهتر از قسمت‌های قالب تزریقی ایجاد می‌کنند زیرا ورق‌های اکستروژن از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند در حالی که قالب تزریق باید از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی کمتری استفاده کند که این ماده باعث تولید بهتر ذوب جریان مورد نیاز با قالب تزریق می‌شود. به عنوان مثال، حتی قسمت‌های دارای ضخامت 0.8 میلی متر از ورق‌های پلی کربنات اکستروژن می‌توانند در برابر ضربه یک توپ فولادی با قطر اسمی 6 میلی متر که با سرعت 120 متر بر ثانیه حرکت می‌کند (استاندارد اروپایی، محافظت در برابر ذرات با سرعت بالا - تاثیر انرژی متوسط)، مقاومت کنند. قسمت‌های قالب تزریقی باید حداقل 1.5 میلی متر ضخامت داشته باشند تا در برابر همان ضربه مقاومت کنند. با این حال، قالب تزریق می‌تواند شکل پیچیده‌تری نسبت به اکستروژن ایجاد کند.

کاربرد پزشکی:

در کاربردهای پزشکی، "سپر صورت" به انواع دستگاه‌هایی گفته می‌شود که در طی یک روش از پزشک متخصص پزشکی محافظت می‌کنند و ممکن است آنها را در معرض خون یا مایعات عفونی قرار دهند. یک مثال استفاده از ماسک CPR هنگام انجام تنفس نجات یا CPR است. مثال دیگر استفاده از تجهیزات محافظ شخصی برای محافظت از صورت در مقابل قرار گرفتن در معرض مواد عفونی بالقوه است.

کاربرد ساخت‌وساز:

در بسیاری از اماکن ساختمانی بسیاری از کارگران از محافظ صورت برای محافظت در برابر آوار و جرقه استفاده می‌کنند. مناسب برای بسیاری از ابزارهای برش و کار با فلز است.

محصولات مشابه