نام لاتین: CT Climbing Technology static ropeTec Static Pro
شناسه کالا: 1191
قیمت پایه:
50 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: طناب کار در ارتفاع استاتیک سی تی مدل Tec Static Pro برای محافظت از اشخاص در کار در ارتفاع، دره‌ها، طناب دسترسی، غارنوردی، عملیات‌های امداد و نجات و سایر مناسب است.
×

طناب کار در ارتفاع استاتیک سی تی مدل Tec Static Pro

طناب کار در ارتفاع استاتیک مدل Tec Static Pro توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است. این طناب برای کار در ارتفاع و عملیات‌های امداد و نجات ایده آل بوده و بسیار بادوام و مقاوم در برآر سایش است.

طناب استاتیک _ نوع A

1. قطر 11 mm

2. وزن 76 g/m

3. تحمل فشار 22 KN

4. حداقل تحمل فشار همراه با گره 18 KN

5. جرم نسبی غلاف / هسته 42 / 58 %

6. مواد سازنده PA (پلی آمید)

7. نوسانات غلاف 0 mm

8. کشش ( 50 تا 150 کیلو گرم ) 3.4 %

9. انقباض ( جمع شوندگی ) 1.7 %

10. حداقل تعداد سقو ط ها 20

11. طول طناب 200 m

12. استاندارد CE , EN 1891:1998-A

طناب‌های کشش پایین kernmantel (طناب‌های استاتیک) برای محافظت از اشخاص در کار در ارتفاع، دره‌ها، طناب دسترسی، غارنوردی، عملیات‌های امداد و نجات و سایر فعالیت‌های مشابه (ترکیبی از صعود و فرود اشخاص، طناب دسترسی برای تجهیزات ایمنی در موقعیت‌های کاری، بالا و پایین بردن افراد در عملیات‌های نجات، برای صعودهای افقی در غارنوردی و غیره) طراحی‌شده است. تولیدکننده و توزیع‌کننده هیچ‌یک مسوولیت خسارت ناشی از استفاده نادرست از محصول نمی‌باشند.

کلمات کلیدی: طناب کار در ارتفاع

محصولات مشابه