نام لاتین: UVEX Unilite 7700 Safety Gloves
شناسه کالا: 922
قیمت پایه:
58 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل Unilite 7700 با الیاف‌های پلی آمید خاکستری و روکش پلی اورتان (PU) و اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) سیاه که برای کارهای دقیق و حساس بسیار مناسب است.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل Unilite 7700

UVEX Unilite 7700

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینهٔ تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی uvex unilite 7700 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینهٔ حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

معرفی محصول

دستکش محافظ استاندارد، با الیاف‌های پلی آمید خاکستری و روکش پلی اورتان (PU) و اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) سیاه که برای کارهای دقیق و حساس بسیار مناسب است. این دستکش ایمنی، سبک، قوی، انعطاف‌پذیر، باقابلیت ضد سایش و خراش می‌باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار برای کاربر ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد که کاربر به خوبی اشیاء را لمس کرده و چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد. برای کارهای دقیق مکانیکی در محیط‌های مرطوب بسیار مناسب است. دارای دوام مکانیکی و عمر مفید بالا بوده و همچنین مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

• مواد سازنده: جنس دستکش از پلی آمید بوده و یک لایه از جنس پلی اورتان (PU) اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) قسمت‌های کف دستکش و انگشتان را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، خراش و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیت برای پوست ایجاد نمی‌کند.

• راحتی و آسایش: این دستکش دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و هنگام پوشیدن به خوبی با دست فرد منطبق شده و باعث می شود که فرد هنگام کار کردن چنگش خوبی در حین گرفتن اشیاء داشته باشد.

• استاندارد: دارای گواهی نامه استاندارد EN 388 می باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان میدهد. (سطح حفاظت حداقل 1 و حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است ). کد 1: مقاوم در برابر سوراخ شدن . کد 3: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 1: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است. که به صورت EN 388 (4 1 3 1) نشان داده می شود. تمام سطوح مقاومت مربوط به قسمی های روکش دار می باشد.

موسسه آزمون کننده:

Kenn-Nr

نحوه نگهداری

• تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

• نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

• هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

ویژگی‌های محصول:

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نام محصول: Unilite 7700

نام شرکت: UVEX

رنگ: مشکی/خاکستری

جنس: پلی‌آمید ، الاستن

قسمت‌های روکش‌دار: کف دستکش و انگشتان

جنس کف دست و انگشتان: لایه لاستیکی از جنس NBR (اکریلو نیتریل بوتادین) و PU (پلی اورتان)

سایز: 7 8 9 10 11

استاندارد: (1 3 1 4) EN 388: 2003

مناسب برای: کار در شرایط خشک، مرطوب و روغنی

موارد استفاده: کارهای دقیق، محیط‌های کاری با خطرات مکانیکی

محصولات مشابه