نام لاتین: ESKA SIGA PBI 8060 Safety Gloves
شناسه کالا: 518
قیمت پایه:
1.42 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش عملیاتی مبارزه با حریق ESKA مدل SIGA PBI 8060
×

دستکش عملیاتی مبارزه با حریق ESKA مدل SIGA PBI 8060

دارای استاندارد: EN 659:2003+A1:2008

جنس لایه محافظ بیرونی این دستکش ضد حریق از نخ PBI می‌باشد که این متریال و ویژگی این دستکش آتش نشانی را با دیگر دستکش‌های عملیاتی متمایز کرده است.

با توجه به اینکه این دستکش آتش نشانی بدون درز است در زمان مقابله با شعله و حرارت عرق نمی‌کند.

روکش این دستکش تلفیقی PBI Gold و PBI Matrix است که باعث بالا رفتن مقاومت مکانیکی و کار کرد بالای آن می‌شود که بسیار بی نظیر است.

این دستکش‌های برند ESKA به دو صورت مچ کش دار و مچ چسبی قابل تهیه است.

ESKA SIGA PBI 8060 Safety Gloves

اگر یک مامور آتش نشانی هستید، احتمالاً می دانید ماهیت کار شما چقدر سخت، سخت و خطرناک است. در حقیقت، شغل شما در مقایسه با سایر نواحی بدن، دستان شما را در معرض آسیب قرار می‌دهد. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای شما فراهم است که با بهترین دستکش مخصوص آتش نشانی، قیمت دستکش آتش نشانی، فروش دستکش آتش نشانی، قیمت دستکش ضد حریق، دستکش عملیاتی آتش نشانی، رنگ دستکش آتش نشانی و قیمت دستکش عملیاتی آتش نشانی از حداکثر محافظت در دستان خود استفاده کنید.

شما در حین انجام کار خود به یکی از دستکش ایمنی آتش نشانی نیاز دارید تا در هنگام خطرات ایمنی در اطراف شما نهایت محافظت را داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این دستکش نقش حیاتی در زندگی هر نجات دهنده یا آتش نشان دارد.

بهترین دستکش آتش نشانی در واقع قادر به نگه داشتن دستان شما در حالی که انعطاف پذیر است، می‌باشد تا در هنگام نجات افراد بتوانید آزادانه حرکت کنید. حتی با وجود خطرات ناشی از کار کردن به عنوان آتش نشان، همچنان می‌توانید در آرامش باشید، با دانستن اینکه می‌توانید دستان خود را از شعله‌های خطرناک محافظت کنید.

فقط اطمینان حاصل کنید که به هنگام دستیابی به راحتی، چابکی و حرکت انگشت، به دنبال بهترین دستکش عملیاتی آتش نشانی ساختاری هستید که می‌تواند دستان شما را از سایش محافظت کند. همچنین باید ضمن ارتقاء عملکرد عالی، مناسب باشد.

برای اطمینان از انتخاب صحیح، در اینجا به بررسی دستکش‌های آتش نشانی کوتاه می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند در واقع کدام یک ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. اگر به دنبال خرید دستکش آتش نشانی مناسب هستند.

محصولات مشابه