نام لاتین: TOTAS AT1001 FACE SHIELD
شناسه کالا: 1564
قیمت پایه:
159 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: شیلد محافظ صورت توتاص TOTAS مدل شفاف مجهز به طلق از جنس پلی کربنات، مناسب برای محافظت از چشم و صورت در برابر پرتاب ذرات مواد مختلف است.
×

شیلد محافظ صورت توتاص TOTAS مدل شفاف

این شیلد ایمنی مجهز به طلق از جنس پلی کربنات، مناسب برای محافظت از چشم و صورت در برابر پرتاب ذرات مواد مختلف است.

این محافظ صورت دارای نگه‌دارنده سر باقابلیت تنظیم رگلاژی است.

کاربرد شیلد محافظ صورت: کارگاه‌ها یا مشاغلی همچون سنگ‌زنی، برشکاری، تراش‌کاری، چمن‌زنی، آزمایشگاه‌ها، آهنگری، نجاری، دندانپزشکی و … است.

عینک و شیلد صورت از مقاوم‌ترین مواد اولیه باضخامت مطلوب و موردنیاز توتاص طبق استاندارد اروپا و آمریکا طراحی و تولید می‌شود. این محصول دارای طلق پلی کربنات با ویژگی ضد خش، مجهز به لنز سفید و دودی با استاندارد UV 400 می‌باشد. بند هدگیر (سربند) باقابلیت تنظیم و رگلاژ از پشت سر جهت قرار گرفتن بی‌عیب و نقص این محافظ صورت بر روی سر کاربر است.

کاربرد: محافظت از چشم و صورت

جنس طلق محافظ صورت: پلی کربنات

جنس هد گیر: پلاستیک ABS

رنگ طلق: سفید

رنگ هد گیر: آبی

وزن خالص محصول: 220 گرم

برند: توتاص – TOTAS

استاندارد : EN136:1998

کشور سازنده : ایران

TOTAS AT1001 FACE SHIELD

برای اطلاعات در مورد خرید شیلد محافظ صورت و قیمت شیلد محافظ صورت میتوانید با مجموعه آچارک در تماس باشید.

سپر صورت یا شیلد محافظ صورت وسیله ای است که بسته به نوع صورت ممکن است قسمتی یا کل چهره کاربر را پوشانده و از چشم در برابر خطرات مختلف محافظت کند.

روش ساخت:

از دو روش برای ساخت تلق محافظ صورت استفاده می‌شود: قالب‌های اکستروژن و تزریق. سپرهای برش خورده از ورق‌های اکستروژن مقاومت در برابر ضربه بهتر از قسمت‌های قالب تزریقی ایجاد می‌کنند زیرا ورق‌های اکستروژن از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند در حالی که قالب تزریق باید از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی کمتری استفاده کند که این ماده باعث تولید بهتر ذوب جریان مورد نیاز با قالب تزریق می‌شود. به عنوان مثال، حتی قسمت‌های دارای ضخامت 0.8 میلی متر از ورق‌های پلی کربنات اکستروژن می‌توانند در برابر ضربه یک توپ فولادی با قطر اسمی 6 میلی متر که با سرعت 120 متر بر ثانیه حرکت می‌کند (استاندارد اروپایی، محافظت در برابر ذرات با سرعت بالا - تاثیر انرژی متوسط)، مقاومت کنند. قسمت‌های قالب تزریقی باید حداقل 1.5 میلی متر ضخامت داشته باشند تا در برابر همان ضربه مقاومت کنند. با این حال، قالب تزریق می‌تواند شکل پیچیده‌تری نسبت به اکستروژن ایجاد کند.

کاربرد پزشکی:

در کاربردهای پزشکی، "سپر صورت" به انواع دستگاه‌هایی گفته می‌شود که در طی یک روش از پزشک متخصص پزشکی محافظت می‌کنند و ممکن است آنها را در معرض خون یا مایعات عفونی قرار دهند. یک مثال استفاده از ماسک CPR هنگام انجام تنفس نجات یا CPR است. مثال دیگر استفاده از تجهیزات محافظ شخصی برای محافظت از صورت در مقابل قرار گرفتن در معرض مواد عفونی بالقوه است.

کاربرد ساخت‌وساز:

در بسیاری از اماکن ساختمانی بسیاری از کارگران از محافظ صورت برای محافظت در برابر آوار و جرقه استفاده می‌کنند. مناسب برای بسیاری از ابزارهای برش و کار با فلز است.

محصولات مشابه