نام لاتین: Yahya 999 Brown Safety Shoes
شناسه کالا: 491
قیمت پایه:
189 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی یحیی مدل 999 قهوه‌ای با سرپنجه کامپوزیتی, قابلیت آنتی استاتیکی با پشتیبانی 380 ولت و زیره‌ی پلی یورتان مقاوم و مناسب برای کارهای برق‌کاری و صنعتی و معماری می‌باشد.
×

کفش ایمنی یحیی مدل 999 Hera قهوه ای

همان‌گونه که میدانیم مشاغل خاص و صنعتی نیازمند کفش‌های ایمنی مناسب در محیط کار همراه با مقاومت و استحکام بالا نیز می‌باشند که از ایمنی و سلامت پاهای کاربر در هنگام انجام کار محافظت کرده و مانع از حوادث جبران ناپذیر گردد. به این ترتیب کفش ایمنی برای مشاغلی همانند ساخت و ساز، برق‌ و انبارداری برای محافظت از کاربر الزامی است.

کفش ایمنی قهوه ای یحیی مدل 999 Hera محصول شرکت یحیی (Yahya) است و برای کاربران حرفه ای تولید و عرضه می‌گردد که از ویژگی‌های درخور توجه آن مناسب مصرف‌کنندگانی است که توجه ویژه‌ای به ایمنی در محل کار دارند.

از ویژگی های قابل‌ توجه کفش ایمنی یحیی، طراحی مناسب در قسمت سرپنجه‌های کفش است که با لایه‌ی کامپوزیتی پوشش داده‌شده است و به دنبال آن مقاومت و استحکام بالایی را در قسمت سرپنجه‌های کفش ایجاد کرده است که در برابر فشار، ضربه‌های سخت و احتمالی و یا سقوط اجسام سنگین، عملکرد مناسبی را جهت ایمنی کاربر همراه داشته باشد و از آسیب رساندن به پنجه‌های پا ممانعت کرده و به سهولت از آن محافظت و نگهداری می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های مهم کفش‌های ایمنی، زیره‌ی کفش ایمنی است. زیره‌ی کفش ایمنی باید دارای انعطاف‌پذیری بالا و درعین‌حال از مقاومت و استحکام بالایی بهره ببرد. از این رو طراحی زیره‌ این کفش ایمنی از جنس پلی یورتان (PU) است که نه تنها قابلیت انعطاف پذیری بالاییی دارد, بلکه در برابر خوردگی و ساییدگی از مقاومت بالایی برخوردار است به دلیل خاصیت ضد لغزش آن نیز، از لغزیدن و افتادن کاربر در محیط‌های خیس جلوگیری و همچنین در برابر بریدگی با اجسام تیز و برنده، بسیار مقاوم است و بدین روی از پاهای کاربر به خوبی محافظت و نگهداری می‌کند.

از دیگر موارد مواجهه به آسیب به سطوح خارجی و داخلی کفش‌ها می‌شوند, مواد شیمیایی مختلف در محیط کار است که به دنبال آن ایمنی جسمی فرد را نیز به مخاطره می‌اندازند.

این کفش مجهز به رویه از جنس چرم طبیعی با استحکام و مقاومت بسیار مناسب در برابر سایش، ضربه و بریدگی و سطح ایمنی بالایی را شامل می شود که از نفوذ مواد شیمیایی خطرناک و مایعات نظیر اسیدها، بنزین، روغن و آب به درون محفظه داخلی کفش جلوگیری و ممانعت و همچنین در محیط های قلیایی مناسب می‌باشد.

شایان‌ذکر است که عدم وجود قطعات فلزی در ساختار کفش کار یحیی، ویژگی مناسب دیگری را نیز برای کاربر ایجاد می‌کند. با این وجود از خاصیت آنتی استاتیکی بالا بهره می برد و حداکثر ولتاژ برق تا 380 ولت را پشتیبانی می‌کند. در این صورت، این کفش ایمنی برای مشاغلی که با برق سروکار دارند همانند برق‌کاری، بسیار مناسب است و در تجهیزات ایمنی آچارک برای کاربر پیشنهاد می‌شود.

دارای کفی کفش طبی از جنس پلی اورتان می‌باشد و به دلیل لایه‌ی آستر پنبه‌ای که محفظه داخلی کفش را پوشش داده است, مانع از تعریق پا درمدت زمان طولانی و در حین انجام کار می‌گردد.

وزن کفش 1500 گرم، سبکی و ارگونومی کفش به خوبی رعایت گردیده و پا از راحتی و ایمنی خاصی بهره می‌برد.

تیم آچارک انواع کفش ایمنی، کفش پنجه کامپوزیت، کفش کار، کفش کارگری، قیمت کفش ایمنی یحیی، بهترین کفش کار، کفش ایمنی پنجه کامپوزیت، انواع کفش عایق برق، کفش ضد برق یحیی، کفش ایمنی ضد برق، کفش ایمنی با پنجه کامپوزیت، بهترین کفش ایمنی مهندسی و لیست تجهیزات ایمنی را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه