نام لاتین: Cotton Knitted Hand Gloves
شناسه کالا: 881
قیمت پایه:
3.8 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش بافتنی 60 گرمی بافت درشت برای انجام کارهایی که نیاز به مهارت دستی داشته و مناسب برای جلوگیری از آلودگی و آسیب به‌دست است.
×

دستکش بافتنی 60 گرمی بافت درشت

این محصول بسیار ظریف و نرم در دستان شما حس می‌شود. دستکش‌های نخی و بافتنی برای محافظت دست در برابر آلودگی‌های میکروبی، آفتاب‌سوختگی، سایش و حفظ سلامتی دست می‌باشد و در انجام کارهای سنگین و خشن بکار نمی‌رود. دستکش‌های پارچه‌ای با آستر پارچه‌ای از جنس کتان یا سایر رشته‌های مشابه ساخته‌شده و میزان حفاظت ایجادشده توسط آنها دارای گستردگی وسیعی است. از دستکش‌های پارچه‌ای برای جلوگیری از کثیف شدن دست، خراشیدگی و سایش مورداستفاده قرارگرفته که از افزودن لایه پلاستیکی به این دستکش‌ها بر استحکام آنها می‌افزاید. 

کاربرد: انجام کارهایی که نیاز به مهارت دستی داشته و جلوگیری از آلودگی و آسیب به‌دست 

جنس : بافتنی حدود 60 گرم

رنگ : سفید

مدل : بافتنی سیک

هنگام کار در یک محل صنعتی، پوشیدن دستکش ایمنی کار، یک اولویت مهم است. آسیب دست به معنای واقعی کلمه شایع‌ترین نوع آسیب در محل کار است. آسیب‌های دست حتی در صنایع برق، گاز، ارتباطات مخابراتی و صنایع ساختمانی برجسته‌تر هستند.

درواقع، طبق مطالعه منتشرشده در سال 2013 توسط شورای ملی ایمنی (NSC)، صدمات در دست، 16.5 درصد از آسیب‌های تمام محل کار را در سال 2010 به خود اختصاص داده است. همچنین تخمین زده‌شده است که آسیب متوسط دست به حدود 3700 دلار خواهد رسید.آسیب‌های دست و انگشتان یکی از آسیب‌های عمده در صنعت نفت و گاز است. تقریباً 50 ضایعات ثبت‌شده به انگشتان و دست می‌باشد. راه‌های ساده‌ای برای کاهش این‌گونه خطرات وجود دارد – استفاده از دستکش ضدضربه یکی از آنهاست.

انتخاب یک دستکش متناسب با فعالیت کارگران, کار چندان راحتی نیست; از طریق جستجو در اینترنت با برندهای مختلف تولیدکننده دستکش ایمنی و تفاوت‌های مختلف محصولاتشان آشنا می‌شوید; این ممکن است برای شما گیج‌کننده باشد. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در جلوگیری از این مشکلات را بیان می‌کنیم.

اولویت‌بندی دستکش ایمنی

کارگران با این ذهنیت دستکش‌های سفت و محکمی را خریداری می‌کنند که محافظ خوبی برای دست‌هایشان باشد; اما این‌گونه نیست و هر دستکش محکمی محافظ خوبی نخواهد بود; اگر کارکنان شما به‌طور مداوم از دستکش استفاده کنند باعث جلوگیری از ضررهای آتی خواهد شد; اما در اولویت‌های خود این سوال را از خود بپرسید” آیا از ویژگی‌های یک دستکش ایمنی و راحت آگاهی دارید؟

دستکش ایمنی استاندارد را می‌توانید با چند روش امتحان کنید; اگر دستکشی دارای یک قطعه بزرگ از پلاستیک در پشت دستکش باشد; این‌یک پوشش مناسب برای TPR نیست; روش دیگر این است که یک مداد را با یک دستکش بگیرید; شما باید قادر به انجام کار بدون هیچ مشکلی باشید.

مقاومت در مقابل حرارت

بعضی از دستکش‌ها دارای یک پوشش هستند که رطوبت را از بین می‌برند و از پارچه‌های مخصوصی ساخته‌شده‌اند; که در هوای گرم دست شمارا خنک و در هوای سرد دست شمارا گرم نگه‌دارند. هر نوعی از دستکش را که انتخاب می‌کنید موضوع تهویه را برای راحتی کار خود در نظر بگیرید.

مقاومت در برابر ضربه

در کار فنی و فیزیکی همیشه این تهدید وجود دارد که ابزاری با دست شما برخورد کند و یا قطعه سنگینی روی انگشتانتان بیفتد; یک دستکش ایمنی ضدضربه می‌تواند باعث آسیب کمتر شما شود; مقاومت ضربه به جذب شوک کمک می‌کند و احتمال آسیب را کاهش می‌دهد; پد TPR در قسمت پشت دستکش وجود دارد و این پدها کمک می‌کند در هنگام ضربه دست را آسیب حفظ کند.

مقاومت در برابر برش و پانچ

در هیچ‌کدام از وسایل‌های صنعتی ایمنی به‌طور کامل رعایت نشده است. و شما ممکن است که هرروز از ابزارهای مختلفی استفاده کنید و دستان خود را در معرض خطر قرار دهید.

همان پد TPR که در برابر ضربه محافظت می‌کند نیز در برابر پارگی‌ها محافظت می‌کند; و اگر شما به این سطح از مقاومت نیاز دارید ما همچنین دستکش ایمنی ضدضربه را تولید کرده‌ایم; که دارای ویژگی منحصربه‌فرد و بسیار سبک و مقاوم در برابر سوراخ شدن است.

یک روز بدون دست های روغنی

دستکش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی و روغنی با انواع مختلفی از لاستیک‌ها ساخته می‌شوند; بر اساس یک قانون کلی, ضخیم کردن مواد تشکیل‌دهنده دستکش مقاومت بالاتری در برابر مواد شیمیایی ایجاد می‌نماید; اما همان‌طور که گفتیم ضخامت زیاد نیز ممکن است کار را با مشکل روبرو کند.

ویژگی عمومی دستکش ایمنی کار

یکی دیگر از مولفه های مهم در انتخاب یک دستکش اندازه مناسب است; اگر یک دستکش برای دست کارگران بسیار بزرگ باشد; دستکش‌ها می‌توانند کار کردن با خیال راحت را کمی دشوار کنند; از سوی دیگر، اگر یک دستکش خیلی کوچک باشد; می‌تواند دامنه حرارتی کارگر را محدود کند، و از انجام کار جلوگیری کند; دستکش‌های ناسازگار می‌تواند باعث تاول‌زدگی و سوختگی شود.

وقتی کارکنان با اشیاء سنگین، مواد شیمیایی; قطعات متحرک، برق و ماشین‌های بزرگ کار می‌کنند; دست آنها می‌تواند در معرض شرایط بسیار سخت و همچنین احتمال آسیب قرار گیرد; واقعیت این است که تقریباً تمام آسیب‌های ناشی از دست در سال جاری را می‌توان پیش‌گیری کرد درصورتی‌که کارگران از دستکش‌های مناسب استفاده کنند.

همه‌ی کارگاه‌ها باید برای محافظت از دست برنامه ایمنی را در نظر داشته باشند; این برنامه باید شامل تجزیه‌وتحلیل خطر، آموزش آگاهی از خطر، و ارزیابی دوره‌ای از برنامه و همچنین تمامی کارکنان باشد.

با داشتن یک برنامه ایمنی، کارکنان روحیه بسیار بهتر و بهره‌وری بیشتری خواهند داشت، زیرا آنها می‌دانند که شرکت اقدامات لازم را برای محافظت از آنها انجام داده است.

یکی از مهم‌ترین بخشی که در دستکش‌های کار نادید گرفته می‌شود اندازه مناسب دستکش ایمنی است; دستکش‌هایی که بیش‌ازحد بزرگ هستند توانایی و مهارت کارگر در استفاده از ابزارآلات را تحت تاثیر قرار می‌دهد; اگر دستکش خیلی کوتاه یا کوچک باشد، دست‌ها به‌آسانی خم می‌شوند و دستکش سریع‌تر از معمول خشک می‌شود.

کارگران باید در انتخاب دستکش ایمنی، از موارد زیر آگاه باشند:

انعطاف‌پذیری

ساییدگی‌ها، سوراخ‌ها و مقاومت در برابر اشعه‌ها.

میزان راحتی.

نفوذپذیری شیمیایی

شرایط حرارتی، گرما و سرما.

ولتاژ بالا و پایین.

به‌طور خلاصه بررسی‌های لازم برای انتخاب دستکش مناسب باید قبل از خرید انجام شود تا از اینکه خطری شمارا در محیط کار تهدید نمی‌کند اطمینان حاصل کنید و براساس نوع کار خود دستکش مخصوص آن کار را بپوشید.

فروشگاه آچارک عرضه کننده دستکش بافتنی, دستکش بافتنی خالدار, دستکش مونتاژ کاری, قیمت دستکش بافتنی و انواع دستکش بافتنی است.

محصولات مشابه