نام لاتین: TOTAS AT1001 AUTOMATIC Welding Helmet
شناسه کالا: 1566
قیمت پایه:
329 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک جوشکاری اتوماتیک توتاص TOTAS مدل AT1001 مجهز به لنز قابل تنظیم با 2 ولوم جهت تنظیم شفافیت لنز و هد گیر رگلاژی قابل تنظیم مناسب جوشکاری است.
×

ماسک جوشکاری اتوماتیک توتاص TOTAS مدل AT1001

این کلاه ماسک جوشکاری برای محافظت از چشم‌ها و صورت در برابر خطرات الکتریکی و مکانیکی توسط شرکت ایرانی توتاص طراحی و تولید شده است.

به دلیل شدت نور بالا در هنگام عملیات جوشکاری، چشم‌های کاربر بیشترین میزان خطر و آسیب را متوجه است.

این ماسک جوشکاری مجهز به لنز قابل تنظیم با 2 ولوم جهت تنظیم شفافیت لنز و هد گیر رگلاژی قابل تنظیم مناسب جوشکاری است.

مشخصات:

جنس ماسک جوشکاری: PVC

رنگ ماسک جوشکاری: سفید – آبی

وزن خالص ماسک جوشکاری: 490 گرم

برند: توتاص _ TOTAS

کشور سازنده: ایران

TOTAS AT1001 AUTOMATIC Welding Helmet

کلاه ماسک جوشکاری برای انجام انواع خاصی از جوشکاری برای محافظت از چشم، صورت و گردن در برابر سوختگی فلاش، نور ماوراءبنفش، جرقه‌ها، نور مادون‌قرمز و گرما استفاده می‌شود.

کلاه‌های جوشکاری معمولاً در فرآیندهای جوش قوس مانند جوش قوس فلزی محافظ، جوش قوس تنگستن بنز و جوش قوس فلزی گازی استفاده می‌شوند. آنها برای جلوگیری از قوس چشم ضروری هستند، یک وضعیت دردناک که قرنیه ملتهب باشد. کلاه جوشکاری ایمنی همچنین می‌تواند از سوختگی شبکیه جلوگیری کند، که می‌تواند منجر به از بین رفتن بینایی شود. هر دو شرایط در اثر قرار گرفتن در معرض محافظت نشده در برابر اشعه ماوراءبنفش بسیار متمرکز و مادون‌قرمز ساطع‌شده توسط قوس جوش ایجاد می‌شود. انتشار اشعه ماوراءبنفش از قوس جوشکاری همچنین می‌تواند به پوست بدون پرده آسیب برساند و باعث ایجاد حالت آفتاب‌سوختگی در یک دوره نسبتاً کوتاه جوش شود. علاوه بر پرتودرمانی، گازها یا پاشش نیز می‌تواند برای پوست و چشم خطری محسوب شود.

کلاه ایمنی جوشکاری مدرن که امروز مورداستفاده قرار می‌گیرد، اولین بار در سال 1937 توسط محصولات ویلسون معرفی شد.

کلاه ایمنی جوشکاری شامل پنجره‌ای است که با یک فیلتر به نام لنز پوشانده شده است که از طریق آن جوشکار می‌تواند کار کند. در بیشتر کلاه ماسک ایمنی جوشکاری، پنجره ممکن است از شیشه‌رنگی، پلاستیک رنگی یا فیلتر چگالی متغیر ساخته‌شده از یک جفت لنزهای قطبی باشد.

ایمنی

کلیه کلاه‌های جوشکاری مستعد آسیب‌هایی مانند ترک‌هایی هستند که می‌توانند حفاظت در برابر اشعه ماوراءبنفش و مادون‌قرمز را به خطر بیندازند. علاوه بر محافظت از چشم، کلاه ایمنی صورت را از جرقه‌های فلزی داغ ایجادشده توسط قوس و در برابر آسیب اشعه ماوراءبنفش محافظت می‌کند. هنگام جوشکاری سرباره، از کلاه چرم بر روی سر و پوشش شانه برای جلوگیری از سوختگی سر و شانه استفاده می‌شود.

کلاه ماسک جوشکاری خودکار

در سال 1981، تولیدکننده سویدی Hornell International شاتر الکترونیکی LCD را معرفی کرد که با تشخیص حسگرهای قوس جوش روشن، به‌طور خودکار تیره می‌شود، فیلتر خودکار تیره کننده Speedglas.

با چنین کلاه ایمنی الکترونیکی تیره، جوشکار دیگر نیازی به آماده شدن برای جوشکاری ندارد و سپس سر خود را گره می زند تا کلاه ایمنی را روی صورت خود پایین بیاورد. مزیت این است که جوشکار نیازی به تنظیم موقعیت کلاه جوش به‌صورت دستی ندارد که نه تنها باعث صرفه‌جویی در وقت می‌شود بلکه خطر قرار گرفتن در معرض نور مضر ناشی از فرآیند جوشکاری را نیز کاهش می‌دهد.

استانداردهای ANSI

استاندارد صنعت جوشکاری کلاه ایمنی ANSI Z87.1 + است که عملکرد طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های محافظ چشم را مشخص می‌کند. استاندارد لازم است که کلاه‌های تیره کننده اتوماتی حتی در زمان تاریک بودن، محافظت کامل در برابر UV و IR نیز داشته باشند. استاندارد داوطلبانه است، بنابراین خریداران باید تایید کنند که کلاه ایمنی مطابق با ANSI Z87.1 است.

آچارک بهترین ماسک جوشکاری پیشرفته، بهترین ماسک جوشکاری دستی، قیمت ماسک جوشکاری دستی، قیمت شیشه ماسک جوشکاری، قیمت ماسک جوشکاری اتوماتیک، خرید ماسک جوشکاری اتوماتیک، انواع شیشه ماسک جوشکاری و بهترین برند ماسک جوشکاری اتوماتیک را با راحت‌ترین روش خرید ممکن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه