نام لاتین: Akhavan Welding Helmet
شناسه کالا: 1669
قیمت پایه:
20.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک جوشکاری دستی فیبری اخوان مناسب برای محافظت از چشم و صورت در برابر کار جوشکاری است.
×

ماسک جوشکاری دستی فیبری اخوان

ماسک جوشکاری دستی فیبری از جنس PVC با مقاومت بالا تولید شده است. بنابراین از استحکام بالایی در برابر ضربه یا پرت شدن برخوردار است. این ماسک جوشکاری علاوه بر اینکه محافظ مناسب صورت در برابر برخورد ذرات ریز و اجسام سخت است. محافظ عالی در برابر حرارت است.

این ماسک جوشکاری، شامل یک دسته راحت به رنگ طوسی که با پیچ به آن نصب شده است و به منظور نگه داشتن ماسک در جلوی صورت تعبیه شده است. وزن سبک از ویژگی‌های مهم این کلاه ماسک جوشکاری است، حمل آن برای کاربر بسیار راحت و تا مدت طولانی بدون اینکه احساس خستگی کند می‌تواند در زمان انجام کار آن را نگه دارد بدون اینکه احساس خستگی کند. طول این ماسک جوشکاری 30 سانتیمتر است.

این محافظ صورت جوشکاری محصول کشور ایران است.

مشخصات کلی

ابعاد: 30 سانتی‌متر

وزن: 205 گرم

این ماسک جوشکاری فیلتر ندارد

مناسب برای جوشکاری, تراشکاری

نسوز در برابر ذرات الکترود

جنس تولیدشده از فیبر

وقتی صحبت از تجهیزات ایمنی شخصی است، اغلب کلاه ماسک جوشکاری از اولین لوازم جانبی هستند که به آن فکر می‌کنید. در حالی که شما واقعاً نمی‌توانید بدون آن کار جوشکاری انجام دهید! سلامتی و ایمنی مهم‌ترین اصول برای عملکرد بهینه در شغل شما است، بنابراین سازش در مورد کلاه جوشکاری فقط گزینه‌ای نیست. آنها برای جلوگیری از سوختگی چشم و شبکیه به مانند سوختگی قوس الکتریکی ضروری هستند، که می‌تواند به مرور زمان، بینایی شما را از بین ببرد.

ماسک‌های جوشکاری چیزی بیش از محافظت از چشمان برای شخص کاربرد دارد. آنها همچنین در برابر جرقه‌های فلزی داغ ایجاد شده توسط قوس و از آسیب پوست در برابر اشعه UV به خوبی محافظت می‌کنند. بنابراین یافتن کلاه ایمنی مناسب برای جوشکاری مهم است.

انتخاب ماسک جوشکاری برای برنامه و محیط کار شما مهم است که نباید برای آن عجله کنید. یک کلاه ایمنی جوشکاری با کیفیت بالا باعث افزایش بهره‌وری، ایمنی، سلامتی طولانی مدت و حتی کیفیت جوش شما خواهد شد! مهم‌ترین معیار در انتخاب کلاه جوشکاری ایمنی، کیفیت، ایمنی و راحتی برای کاربر است. برخی از ویژگی‌های مهم برای انتخاب ماسک جوشکاری مواردی به مانند نوع لنز، وزن کلاه ایمنی، فیلتر و سهولت استفاده از آن می‌باشد. اگر کلاه ایمنی که انتخاب کرده‌اید خیلی سنگین باشد، در درازمدت خطر آسیب دیدگی گردن را خواهید داشت. اگر نحوه استفاده از آن برای شما آسان نباشد، ممکن است از کیفیت جوش شما کاسته شود. انتخاب یک کلاه ایمنی فقط بر اساس قیمت می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما این گزینه در نهایت باعث به خطر افتادن راحتی و امنیت شما خواهد شد.


Akhavan Welding Helmet

محصولات مشابه