نام لاتین: Hellberg Secure 3N Ear Protector
شناسه کالا: 1073
قیمت پایه:
365 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش پشت گردنی هلبرگ مدل Secure 3N با میزان کاهش صدا 27dB دارای بالشتک‌ها نرم با طراحی و ساخت عالی و مناسب برای استفاده‌های طولانی‌مدت است.
×
محافظ گوش پشت گردنی هلبرگ مدل Secure 3N

گوشی حفاظتی ایرماف SECURE 3N از ایرماف های سری SECURE neckband style شرکت Hellberg است. این سری دارای سه مدل مختلف 1N, 2N, 3N است که حفاظت شنوایی را در سه سطح مختلف برای کاربران حرفه‌ای فراهم می‌آورند. ایرماف 3N از طراحی و ساخت عالی برخوردار بوده و مناسب برای استفاده‌های طولانی‌مدت است. و همچنین طراحی باریک گوشی، خطر گیرکردن در محیط‌های محدود و بسته را کاهش می‌دهد. این ایرماف پایین‌ترین سطح حفاظت را از میان دیگر مدل‌های SECURE N را دارد.

ایرماف های سری SECURE neckband style برای هر کاری که نیاز به حفاظت از سروصورت و گوش توام باهم باشد انتخاب ایده آلی هستند. این مدل از ایرماف ها تطابق‌پذیری عالی با کاربر داشته و بهترین انتخاب برای زمانی است که نیاز به محافظ شنوایی دارید: هنگام استفاده از کلاه‌های سخت و یا bump cap که جایی برای نصب ایرماف ندارند و یا حتی باید از شیلد های محافظ صورت متصل به کلاه استفاده کنید. دارای ساختار قوی و انعطاف‌پذیری بوده و تعادل وزن را بر روی سر و گردن ایجاد می‌کند. همچنین فشار حداقلی را بر روی گوش ایجاد می‌کند.

• نوع محصول: ایرماف (گوش‌پوش)

• نام محصول: Secure 3N

• شرکت: Hellberg

• رنگ: نارنجی - مشکی

• وزن: 240 گرم

• 27dB :NRR

• 33dB :SRR

• استاندارد: EN 352-1، ANSI S3.19-1974

• ویژگی: طول قابل تنظیم، وزن بسیار سبک، هدبند تسمه‌ای، دارای بالشتک نرم (لایه نرم روی گوشی)، بند گردن

• کاربرد در مشاغل: سنگ‌کاری، سنگ‌تراشی، صنعت فلزات، ساخت‌وساز، صنایع چوب، معادن، صنعت خودرو، صنایع نفت و پتروشیمی، نساجی، نجاری و ...

• جنس مواد سازنده:

هدبند تسمه‌ای: Nylon With Velcro (نایلون با نوارچسب)

جام گوشی: ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن)

لایه پرکننده محفظه داخل گوشی: Polyether (پلی اتر)

بند گردن: Electric Insulatet Stainless Steel (فولاد ضدزنگ و عایق برق)

لایه نرم هدبند: Polyether & Lycra (پلی اتر و لاکرا)

بالشتک (لایه نرم روی گوشی): Polyether & PVC (پلی وینیل کلراید و پلی اتر)

• بالشتک نرم (لایه نرم بر روی گوشی): بالشتک‌ها نرم بوده و به‌صورت چفت شونده و قابل تعویض هستند. این لایه نرم هنگام پوشیدن ایرماف 1. به خوبی به اطراف گوش چسبیده و مانع از نفوذ صدا به داخل گوش می‌شود. 2. هنگام استفاده به‌واسطه نرم بودن آن کاربر احساس راحتی می‌کند.

• هدبند تسمه‌ای: قسمت هدبند این ایرماف انعطاف‌پذیر بوده و به خوبی بر روی سر فرد می‌نشیند. هدبند دارای یک چسب برای تنظیم طول آن است. این نوع ایرماف به خاطر هدبند تسمه‌ای که دارد به‌راحتی با دیگر وسایل حفاظت فردی قابل‌استفاده است.

• بند گردن: این سری ایرماف ها دارای بند گردنی فلزی هستند. هنگام استفاده از ایرماف این بند گردن به خوبی بر روی گردن نشسته و 1. باعث تعادل ایرماف می‌شود. 2. تعادل وزن را بر روی سر ایجاد کرده و باعث کاهش فشار بر روی سروگوش می‌شود.

• سازگاری: این مدل از ایرماف به‌راحتی با دیگر محصولات شرکت Hellberg قابل‌استفاده است. و همچنین به‌واسطه نوع هدبندی که در آن به‌کاررفته است همراه با اکثر کلاه‌ها، محافظ‌های صورت و چشم و ... موجود در بازار قابل‌استفاده است.

• کاربرد: این ایرماف برای استفاده‌های طولانی‌مدت در محیط‌های با صداهای ترازپایین یا استفاده کوتاه‌مدت در محیط‌های با صداهای تراز متوسط مناسب می‌باشد.

• سطح حفاظت:

1. حدود بالا 35db، حدود متوسط 31db، حدود پایین 22db.

2. NRR: یکی از بارزترین و مهم‌ترین خصوصیتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از ایرماف ها به آن توجه دارد میزان کاهش صدا (NRR) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی‌های ایرماف می‌باشد. رنج کاهندگی صدا در ایرماف 1N برابر با 27db است. همچنین ایرماف در فرکانس‌های با رنج بالاتر حفاظت بالاتری را ارایه می‌دهد.

تصویر جدول شماره 1 در گالری میزان کاهش شدت صوت در فرکانس‌های مختلف برحسب NRR را نشان می‌دهد:

3.: 33dB :SRR

تصویر جدول شماره 2 در گالری میزان کاهش سیگنال به نویز در فرکانس‌های مختلف برحسب SNR را نشان می‌دهد:

• محدوده حفاظت:

سری گوش‌گیر SECURE cap mounted دارای کد رنگ برای شناسایی و انتخاب بهتر است. تصویر زیر نشان‌دهنده محدوده حفاظتی ایرماف ها در تراز شدت صوت مختلف می‌باشد که با استفاده از رنگ گوش‌گیرها بر روی نمودار محدوده آن‌ها مشخص‌شده است. ( تصویر شماره 3 در گالری)


SECURE 3N

For use in high noise level environments

Best choice in low frequency dominated noise

The SECURE neckband style earmuff offers great versatility to the user. A perfect solution when you need hearing protection in conjunction with bump caps, helmets without attachment slots or head mounted face protection. The strong and flexible neckband balances the weight over the neck, keeping an even and comfortable pressure over the ears. “Snap-in” ear cushions with minimal sweat retention and soft foam filling increases the high comfort and are easily replaced, for a fresh long-lived product

:Features

Soft cushions maintains a high level of comfort protection

The soft Velcro headband fits any head size and keeps an even pressure over head

Color coding for easy selection and identification

Fully compatible with Hellberg’s SAFE™ Visor System

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Hellberg، ایرماف Hellberg، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه