نام لاتین: Ronix RH-9440 40cm Spirit Levels
شناسه کالا: 11
قیمت پایه:
30 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: تراز 40 سانتی متری رونیکس مدل RH9440 یکی از تراز دستی است که با برند «رونیکس» (Ronix) عرضه می‌شود.طول این محصول 40 سانتی‌متر و وزن آن کمتر 260 گرم در نظر گرفته‌شده است.
×

رونیکس در چند سال اخیر با عرضه‌ی محصولاتی که نسبت به قیمت، کیفیت قابل‌قبولی دارند، توانسته است در بازار داخلی جایگاهی مناسب برای عرضه‌ی محصولات خود ایجاد کند. در بین محصولاتی که با برند این شرکت عرضه‌شده، گونه‌های مختلف ابزار برقی و دستی وجود دارد.

RH-9440 یکی از تراز دستی است که با برند «رونیکس» (Ronix) عرضه می‌شود. تراز بودن یا صاف بودن سطوح مختلف با استفاده از این وسیله قابل سنجش و رویت است. وزن سبک و جنس بدنه‌ی فلزی از مشخصه‌های این محصول به شمار می‌آیند. طول این محصول 40 سانتی‌متر و وزن آن کمتر 260 گرم در نظر گرفته‌شده است. سه حباب تراز در دو طرف و وسط بدنه‌ی این مدل وجود قرار دارد که در هر سه بلوک مقابل ضربه بسیار مقاوم هستند. با استفاده از مدل RH-9440 قابلیت سنجش تراز بودن سطوح افقی، عمودی و با زاویه‌ی 45 درجه وجود دارد. این محصول دارای روکشی از جنس رنگ پودری الکتروپلیت است. این پوشش که برای فلزات به قابل‌استفاده است، علاوه بر رنگ‌آمیزی، از زنگ زدن فلز هم جلوگیری می‌کند. از این محصول در مشاغل مختلفی استفاده می‌شود. کارهای ساختمانی و عمرانی بیشترین محل مصرف این ابزار است. تراز مدل RH-9440 یک ابزاردستی با طول 40 سانتی‌متر است که برای سنجش شیب سطوح مختلف افقی، عمودی و مورب در مشاغل مختلف، به‌ویژه امور ساختمانی و تاسیساتی به کار می‌رود.


فروشگاه اینترنتی ابزارالات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه