نام لاتین: Fire Escape Mask
شناسه کالا: 2117
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک فرار از آتش روکش آن از فویل آلومینیومی طراحی شده برای مقاومت در برابر تابش حرارتی و مانع از سوختگی سر در دمای بالا می‌شود.
×

ماسک فرار از آتش آلومینیومی

1. خصوصیات کاربردی

آتش سوزی باعث ایجاد دود سمی خواهد شد، طبق آمارهای معتبر، بیش از 80٪ مرگ آتش ناشی از مسمومیت با گاز است. ماسک فرار از آتش XHZLC40 و XHZLC60 نوعی محافظت از این وضعیت است. آنها مطابق با استاندارد GA209.1999 تولید شده‌اند.

این دستگاه تنفسی برای برنامه‌های کاربردی در مؤسسات دولتی، هتل‌ها، ساختمان‌های اداری، مراکز خرید، بانک‌ها، پست و ارتباطات، برق، بیمارستان‌ها، اماکن عمومی و غیره در نظر گرفته شده است. به عنوان وسیله‌ای برای محافظت از تنفس ضروری برای ایمنی شخصی در حوادث آتش سوزی مناسب است.

2. خصوصیات ساختاری

A. پوشش سر پنبه مقاوم در برابر حرارت را تضمین می‌کند، در حالی که روکش آن از فویل آلومینیومی طراحی شده برای مقاومت در برابر تابش حرارتی و مانع از سوختگی سر در دمای بالا می‌شود.

B. پوشش سر با یک پنجره چشم بزرگ و شفاف ساخته شده است. 

C. سطح هود پوشانده شده با فویل آلومینیومی به دلیل بازتاب، به راحتی در آتش قابل تشخیص است.

D. نیمی از ماسک ساخته شده از لاستیک نرم، متناسب با انواع صورت، محکم بودن هوا از جلوگیری از عبور گازهای سمی از داخل قوطی بیرونی به طور مستقیم به اندام‌های تنفسی جلوگیری می‌کند.

E. قوطی با استفاده از لایه فیلتر سم، کربن فعال شده و کاتالیزور با کیفیت بالا را تصویب می‌کند، با استفاده از مواد فیبر فوق‌العاده، می‌تواند انسان را از دود سمی و غبار سمی، مونواکسید کربن و هیدروژن سیانید محافظت کند.

3. پارامترهای اصلی فنی

A. زمان محافظت: XHZLC60 ≥60min

B. مقاومت در برابر استنشاق: <800Pa

C. مقاومت در برابر بازدم: <300Pa

D. نفوذپذیری غبار روغن: <5٪

حفاظت موثر: در برابر مونوکسید کربن (CO)، هیدروژن سیانید (HCN)، دود سمی و مه

محصولات مشابه