نام لاتین: JSP EVO-LITE Work at height Helmet
شناسه کالا: 775
قیمت پایه:
448 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کلاه کار در ارتفاع جی اس پی پوسته کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS بوده که بسیار سبک و نوآورانه طراحی‌شده است. ساختار EVO-LITE فراتر از الزامات استاندارد EN 397 است.
×

کلاه کار در ارتفاع جی اس پی مدل EVO-LITE

JSP EVO-LITE

کلاه ایمنی افراد را هم در برابر ضربه و هم در برابر خطرات شوک و سوختگی الکتریکی محافظت می‌کند. ضمناً کلاه ایمنی می‌تواند از انتقال شوک ضربه به گردن نیز بکاهد که باعث کاهش آسیب به مهره‌های گردنی و اعصاب بین مهره‌ها می‌شود.

شرکت JSP با بیش از 50 سال سابقه درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی PPE می‌باشد. این شرکت برنده جایزه حفاظت سر اروپا شد که علت کسب این جایزه تعهد کمپانی به ارایه محصولات برجسته صنعتی حفاظت سر و خدمات به مشتریان شناخته شده است. محصولات حفاظت فردی زیر نظر سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 QMS و موسسه استاندارد بریتانیا BSI تولید می‌شود و این تضمینی برای انتخاب دقیق و کنترل تولید و آزمایش صورت گرفته می‌باشد.

کلاه ایمنی کار در ارتفاع JSP مدل EVO-LITE یکی از محصولات این شرکت می‌باشد که دارای ویژگی‌های بی‌نظیری است که این محصول را از سایر کلاه‌های موجود در بازار متمایز می‌کند.

این کلاه آسایش و ایمنی بالایی را برای کاربران در شرایط کار در ارتفاع ایجاد می‌کند. با توجه به اینکه راحتی کارگران جهت ایمنی و سلامت کارگر و حذف عامل حواس‌پرتی و درنتیجه کاهش بروز حوادث بسیار حایز اهمیت است، بایستی کلاه‌های ایمنی نیز طبق استاندارد سبک و راحت باشد. این کلاه بسیار سبک و راحت بوده و برای سایزهای) 53 تا 65 سانتی‌متر مناسب می‌باشد که در نوع خود سبک‌ترین کلاه موجود در بازار است، وزن این کلاه 300 گرم بوده که 20% نسبت به مقدار استاندارد توصیه‌شده سبک‌تر می‌باشد. این کلاه دارای بند بسیار راحت تعلیق و منحصربه‌فرد و سه نقطه قابل تنظیم است.

پوسته کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS بوده که بسیار سبک و نوآورانه طراحی‌شده است. ساختار EVO-LITE فراتر از الزامات استاندارد EN 397 است.

ویژگی‌های کلاه ایمنی کار در ارتفاع jsp مدل EVO-LITE:

1- راحتی بی‌نظیر: این کلاه با وزن 300 گرم راحتی بی‌نظیر و حفاظت بالایی را برای فرد استفاده‌کننده ایجاد می‌کند. از طرفی وجود تعلیق 6 نقطه‌ای امکان بروز صدمه به سر هنگام برخورد اجسام به کلاه را کاهش می‌دهد و مانع از انتقال نیرو از کلاه به سر می‌شود.

2- پوشش عرق‌گیر Luxury: این پوشش عرق‌گیر از جنس پنبه مصری با پلی اورتان متخلخل برای حداکثر جذب بوده که موجب راحتی بی‌نظیر برای کاربر می‌باشد. با توجه به فعالیت‌های بدنی شدید و شرایط نامطلوب این نکته بسیار حایز اهمیت است زیرا علاوه عدم وجود عرق‌گیر مناسب نه تنها موجب ناراحتی کاربر شده بلکه موجب بیماری‌های پوستی نیز می‌گردد. پوشش این عرق‌گیر تحت آزمایش تست پوستی PH طبیعی موفق بوده است.

3- تنظیم دقیق: تاکنون هیچ‌کدام از کلاه‌های تولیدشده به محدوده تنظیم بالا دسترسی نداشتند. یک تنظیم سه نقطه‌ای منحصربه‌فرد برای بند آویز طراحی‌شده است که امکان تنظیم دقیق کلاه بر روی سر را فراهم می‌کند. این مسیله نیز از جهت اینکه کاربران در محیط‌های کاری و در ارتفاع و نیاز به فعالیت‌های شدید و ناگهانی وجود داشته و امکان افتادن کلاه از سر کاربر وجود دارد و این موضوع خود موجب حوادث خواهد شد نیز حایز اهمیت است. این تنظیم سه نقطه‌ای برای بند آویز شامل موارد زیر می‌باشد:

 1-برای اندازه کوچک‌تر 2-برای اندازه متوسط 3-برای اندازه بزرگ‌تر

4- وجود سوراخ‌هایی برای لوازم جانبی: این سوراخ‌ها امکان اتصال محافظ گوش، محافظ چشم و شیلد صورت را به کلاه فراهم می‌کند. طراحی کلاه باید به‌گونه‌ای باشد که مانع استفاده از تجهیزات حفاظت فردی دیگر ازجمله عینک و شیلد صورت و محافظ گوش نشود در غیر این صورت حفاظت ناقص بوده و امکان آسیب به دیگر قسمت‌های بدن را فراهم می‌کند.

5- وجود منافذ تهویه در کلاه: کلاه دارای منافذ تهویه در قسمت جلویی و قسمت عقبی برای گردش مطلوب می‌باشد که امکان جریان هوا در داخل کلاه را فراهم نموده و به‌طور متوسط 2 الی 3 درجه حرارت را در داخل کلاه کاهش می‌دهد. بعلاوه مانع از تجمع رطوبت حاصل از عرق در محفظه کلاه شده و مانع بسیاری از بیماری‌های پوستی می‌گردد.

6- این کلاه در برابر دماهای 50+ تا 20- درجه سانتی‌گراد مقاوم است.

استانداردها: EN 397 و 50365:2002EN

محدوده کاربرد کلاه در مشاغل شامل موارد زیر می‌باشد:

1- در مشاغل ساخت‌وساز (پروژه‌های عمرانی، ساختمان‌سازی و...)

2- مهندسی (مهندسی نفت و گاز، صنایع و...)

3- تولید (کارخانه جات و کارگاه‌ها و...)

4- کارهای الکتریکی

5- صنعت

6- مخابرات

7- پروژه‌های راه‌سازی

8- تعمیرات و نگه‌داری

نقاط قوت:

1. راحتی در استفاده از این کلاه ایمنی

2. پوشش عرق‌گیر از جنس پنبه مصری

3. تنظیم دقیق

4. وجود سوراخ‌هایی برای لوازم جانبی

5. وجود منافذ تهویه

6. مقاومت حرارتی

7. مقاومت به ترشحات غلیظ

نقاط ضعف:

1. این کلاه عایق الکتریکی تا ولتاژ 1000 ولت را تحمل می‌کند و برای برق‌کاران کلاه مناسبی نیست و طبق استاندارد ANSA کلاس G می‌باشد.

قابلیت نصب عینک ایمنی مخصوص کلاه کار در ارتفاع جی اس پی مدل EVO-SPEC

کد آپارات معتبر نیست!

محصولات مشابه