نام لاتین: Makita HP2050 3/4 Inch Hammer Drill
شناسه کالا: 990
قیمت پایه:
1.589 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه تیوا
توضیحات کوتاه: دریل گیربکسی چکشی ماکیتا مدل HP2050 باقدرت موتور 720 وات مجهز شده که این موتور به یک گیربکس دو وضعیتی متصل است و دارای کنترل سرعت می‌باشد.
×

دریل گیربکسی چکشی ماکیتا مدل HP2050

برای سوراخ کردن سطوح گچی و سیمانی دریل‌های چکشی یکی از ابزارهای مناسب برای این کار محسوب می‌شوند. این دریل سه نظام آچارخور است موتور دستگاه 6.6 آمپری با قدرت 720 وات مجهز شده که این موتور به یک گیربکس دو وضعیتی متصل است که در حالت اول حداکثر سرعت گردش موتور به 1200 دوربردقیقه است و در حالت دوم گیربکس این نرخ تا 58000 ضربه‌دردقیقه افزایش پیدا می‌کند. دو حالته بودن وضعیت گیربکس، متغیر بودن حداکثر میزان سوراخ‌کاری در موارد مختلف به کمک این دستگاه را هم در پی دارد که باید به این اعداد هم توجه کرد. این محصولات به‌صورت ارگونومیک طراحی و تولید می‌شود. این ابزارها با قابلیت وارد آوردن ضربه می‌توانند به این کار سرعت ببخشند. محصول فوق یکی از دریل‌های چکشی سبک و مناسب شرکت «ماکیتا» (Makita) بوده که علی‌رغم توان متوسطی که دارد از عملکرد خوبی برخوردار است.

مشخصات فنی:

این دریل چکشی که تحت عنوان مدل «HP2050» به بازار عرضه می‌شود برای انجام کارهای سبک تا نیمه‌سنگین مناسب است. این محصول با توان موتور 720 وات تولید شده است. این دریل از برق 220 ولت شهری انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کند. موتور این دستگاه به گفته‌ی شرکت ماکیتا 6.6 آمپر است.

این دستگاه قابلیت کنترل سرعت را دارد، این ویژگی مهم باعث تسلط بیشتری برای کار با دریل خواهد بود و شروع کار و نشانه‌گذاری با مته آسان‌تر خواهد بود. از سویی دیگر برای انجام کارهایی که به دقت و حساسیت بالایی نیاز دارند می‌توانید سرعت چرخش دستگاه را در دور کم قرار دهید تا نتیجه رضایت‌بخش باشد. سرعت این محصول در دو بازه 0 تا 1200 و 0 تا 2900 دور بر دقیقه قابل تنظیم است. برای این منظور از یک کلید دیمردار روی شستی استفاده شده است.

همان‌طور که اشاره کردیم این دریل از نوع چکشی بوده و قادر است در حین سوراخکاری ضرباتی را بر سطح وارد کند. با این قابلیت، سه نظام دستگاه می‌تواند علاوه‌بر حرکت چرخشی، ضرباتی روبه جلو نیز بر سطح وارد کند و تخریب سطوح گچی، سیمانی و سایر سطوح ساخته شده از مصالح ساختمانی را سرعت ببخشد. نرخ ضربه‌ای این دستگاه با میزان سرعت چرخش آن رابطه‌ی مستقیم داشته و قابل تغییر است. بازه‌ی وارد آوردن ضربات این دستگاه در زمان یک دقیقه مقداری برابر 0 تا 24000 و 0 تا 58000 ضربه است.

این محصول مانند دریل‌های پیچ گوشتی به قابلیت چرخش در هر دو جهت مجهز بوده و می‌توان روی آن از مته‌های راست‌گرد و چپ‌گرد استفاده کرد. این قابلیت در خارج کردن مته از سطوح نیز کمک زیادی به کاربر می‌کند و تنها کافی است با حرکت معکوس مته این کار را انجام دهد.

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک