نام لاتین: Hero A1001 Welding Helmet
شناسه کالا: 1676
قیمت پایه:
49.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کلاه ماسک جوشکاری ایمنی Hero مدل A1001 مناسب برای محافظت از چشم و صورت در برابر کار جوشکاری است.
×

کلاه ماسک جوشکاری ایمنی Hero مدل A1001

ابعاد: 25 سانتی‌متر

وزن: 295 گرم

نسوز در برابر ذرات الکترود

جنس بدنه: PVC

جنس طلق بالایی از پلی کربنات ضد خش به رنگ سبز

جنس طلق پایینی از پلی کربنات ضد خش به رنگ سفید

استاندارد: ANSI، EN175، CE

کشور سازنده: چین

وقتی صحبت از تجهیزات ایمنی شخصی است، اغلب کلاه ماسک جوشکاری از اولین لوازم جانبی هستند که به آن فکر می‌کنید. در حالی که شما واقعاً نمی‌توانید بدون آن کار جوشکاری انجام دهید! سلامتی و ایمنی مهم‌ترین اصول برای عملکرد بهینه در شغل شما است، بنابراین سازش در مورد کلاه جوشکاری فقط گزینه‌ای نیست. آنها برای جلوگیری از سوختگی چشم و شبکیه به مانند سوختگی قوس الکتریکی ضروری هستند، که می‌تواند به مرور زمان، بینایی شما را از بین ببرد.

ماسک‌های جوشکاری چیزی بیش از محافظت از چشمان برای شخص کاربرد دارد. آنها همچنین در برابر جرقه‌های فلزی داغ ایجاد شده توسط قوس و از آسیب پوست در برابر اشعه UV به خوبی محافظت می‌کنند. بنابراین یافتن کلاه ایمنی مناسب برای جوشکاری مهم است.

انتخاب ماسک جوشکاری برای برنامه و محیط کار شما مهم است که نباید برای آن عجله کنید. یک محافظ صورت با کیفیت بالا باعث افزایش بهره‌وری، ایمنی، سلامتی طولانی مدت و حتی کیفیت جوش شما خواهد شد! مهم‌ترین معیار در انتخاب کلاه جوشکاری ایمنی، کیفیت، ایمنی و راحتی برای کاربر است. برخی از ویژگی‌های مهم برای انتخاب ماسک جوشکاری مواردی به مانند نوع لنز، وزن کلاه ایمنی، فیلتر و سهولت استفاده از آن می‌باشد. اگر کلاه ایمنی که انتخاب کرده‌اید خیلی سنگین باشد، در درازمدت خطر آسیب دیدگی گردن را خواهید داشت. اگر نحوه استفاده از آن برای شما آسان نباشد، ممکن است از کیفیت جوش شما کاسته شود. انتخاب یک کلاه ایمنی فقط بر اساس قیمت می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما این گزینه در نهایت باعث به خطر افتادن راحتی و امنیت شما خواهد شد.

Hero A1001 Welding Helmet

محصولات مشابه