نام لاتین: UVEX COMPACT NB27E Safety Gloves
شناسه کالا: 911
قیمت پایه:
84 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل COMPACT NB27E باروکش آکریلو نیتریل بوتادین (NBR) باقابلیت ضد سایش و خراش برای کارهای سخت و سنگین بسیار مناسب است.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل COMPACT NB27E

COMPACT NB27E

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی COMPACT NB27E یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینه حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

معرفی محصول

دستکش محافظ استاندارد، باروکش آکریلو نیتریل بوتادین (NBR) آبی برای کارهای سخت و سنگین بسیار مناسب است. این دستکش ایمنی قوی باقابلیت ضد سایش و خراش می‌باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار برای کاربر ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد که کاربر به خوبی اشیاء را لمس کرده و تقریباً چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد. اگر می‌خواهید چیزهای ناهمواری را بگیرید یا اشیاء سخت را جابجا کنید می‌توانید از این نوع دستکش استفاده کنید. باوجود لایه حفاظتی (NBR) شما می‌توانید بیشتر کارها را به چالش بکشید.

• مواد سازنده: جنس دستکش از Baumwolljersey و یک لایه از جنس آکریلو نیتریل بوتادین (NBR) قسمت‌های کف دستکش، انگشتان و ¾ پشت دستکش را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، خراش و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به‌کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیت برای پوست ایجاد نمی‌کند.

• استاندارد: دارای گواهی‌نامه استاندارد EN 388 می‌باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج‌شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان می‌دهد. (سطح حفاظت حداقل 1 و حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است). کد 1: مقاوم در برابر سوراخ شدن. کد 2: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 2: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است. که به‌صورت (EN 388 (4 2 2 1 نشان داده می‌شود. تمام سطوح مقاومت مربوط به قسمی‌های روکش‌دار می‌باشد.

موسسات تست کننده:

.SGS United Kingdom Ltd

Systems & Services Certification202 B Worle Parkway ·

.BS22 6WA Weston-Super-Mare

United KingdomKenn-Nr.: 0120

نحوه نگهداری

• تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

• نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

• هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

ویژگی‌های محصول:

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نوع حفاظت: محافظ در برابر برش و سایش

نام محصول: COMPACT NB27E

نام شرکت: UVEX

رنگ: آبی / سفید

جنس: Baumwolljersey

قسمت‌های روکش‌دار: کف دست، انگشتان و ¾ پشت دستکش

جنس کف دستکش، انگشتان و ¾ پشت دستکش: روکش لاستیکی آکریلو نیتریل بوتادین (NBR)

سایز: 9 الی 10

استاندارد: (4 2 2 1) EN 388: 2003

مناسب برای: کار در شرایط روغنی، مرطوب و چرب

موارد استفاده: کارهای سخت و سنگین، جاده‌سازی، پل‌سازی، آسفالت کردن، تونل، ساخت بزرگراه بتن و کارهای ساختمانی، صنعت فولاد، حمل‌ونقل، صنایع چوب و نجاری ...

محصولات مشابه