نام لاتین: Makita 4327 Jig Saw 450W
شناسه کالا: 045
قیمت پایه:
1.569 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه تیوا
توضیحات کوتاه: اره عمود بر 450 وات (ماکیتا) Makita مدل 4327 سرعت آزاد 3100-500 دور دقیقه برش چوب و فلز طلق جلوگیری از پخش پلیسه و عایق دوبل وزن 1.9kg عمق برش 65mm در چوب و 60mm در فلزات
×

اره عمود بر ماکیتا مدل 4327

اره عمود بر 450 وات Makita مدل 4327 یکی از پر مصرف ترین محصولات برقی ماکیتا به شمار می آید. این دستگاه با در نظر گرفتن تیغه‌ای که به آن متصل شده، قابلیت برش اجسام مختلف را دارد. مدل ۴۳۲۷ دارای قدرتی معادل ۴۵۰ وات است. نوع حرکت تیغه‌ی این دستگاه به‌صورت رفت‌وبرگشت عمودی است. به همین دلیل به این دستگاه اره‌ی عمودبر می‌گویند. بالاترین سرعت حرکت این محصول، ۳۱۰۰ بار در دقیقه‌ است. البته این سرعت توسط یک ولوم که در جلو دسته‌ی دستگاه قرارگرفته، قابل کنترل است. در کمترین سرعت تنظیمی دستگاه، تیغه دستگاه با سرعت ۳۰۰ بار در دقیقه حرکت می‌کند. 

در جلو محل برش یک صفحه‌ی تلقی به‌صورت کشویی قرار دارد که از پرتاب شدن خاک‌اره یا پلیسه به اطراف جلوگیری می‌کند. در پشت دستگاه محلی برای اتصال این محصول به مکنده‌ای مثل جاروی برقی قرارگرفته که امکان جمع‌آوری کامل نخاله را به شما می‌دهد. عمق برش در چوب 6.5mm و عمق برش در فلز 6mm میباشد. این محصول دارای عایق دوبل بود تا از نفوذ گرد و غبار و پلیسه ناشی از برش چوب و فلز به داخل محفظه موتور جلوگیری کند.

تیغه‌ی مخصوص این دستگاه در دو نوع فلزبر و چوب‌بر تولید می‌شود. تیغه‌های برش فلز نسبت به تیغه‌های مخصوص برش چوب دندانه‌های ریزتری دارند. همچنین جنس تیغه‌های برش فلز سخت‌تر است. برای برش چوب با دستگاه‌های اره‌ی عمودبر و ازجمله مدل ۴۳۲۷، باید سرعت دستگاه کم باشد؛ در غیر این صورت میزان دقت کار کاهش می‌یابد. درمجموع این دستگاه یک وسیله‌ی کاربردی است؛ به‌ویژه در شغل نجاری و ساخت دکورهای چوبی، کارایی بسیار زیادی دارد.

کلمات کلیدی: اره عمود بر Makita ماکیتا