نام لاتین: Yahya 999 Black Safety Shoes
شناسه کالا: 493
قیمت پایه:
189 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی یحیی (Yahya) مدل 999 مشکی با سرپنجه کامپوزیتی, قابلیت آنتی استاتیکی با پشتیبانی 380 ولت و زیره‌ی پلی یورتان مقاوم و مناسب برای کارهای برق‌کاری و صنعتی و معماری می‌باشد.
×

کفش ایمنی یحیی مدل 999 مشکی

همان‌گونه که میدانیم مشاغل خاص و صنعتی نیازمند کفش‌های ایمنی مناسب در محیط کار همراه با مقاومت و استحکام بالا نیز می‌باشند که از ایمنی و سلامت پاهای کاربر در هنگام انجام کار محافظت کرده و مانع از سوانح جبران‌ناپذیر، در هنگام مواجهه با حوادث غیرمترقبه گردند. در این راستا این مشاغل همانند معماری، برق‌کاری و انبارداری برای محافظت از کاربر ملزم و ضروری است.

کفش ایمنی یحیی مدل 999 محصولی است که توسط شرکت یحیی (Yahya) تولید و عرضه می‌گردد که از ویژگی‌های درخور توجه آن مناسب مصرف‌کنندگانی است که توجه ویژه‌ای به ایمنی در محل کار دارند.

از مزایای قابل‌ذکر کفش ایمنی یحیی، طراحی خاص در قسمت سرپنجه‌های کفش است که با لایه‌ی کامپوزیتی پوشش داده‌شده است و به دنبال آن مقاومت و استحکام بالایی را در قسمت سرپنجه‌های کفش ایجاد کرده است که در برابر فشار، ضربه‌های سخت و احتمالی و یا سقوط اجسام سنگین، عملکرد مناسبی را جهت ایمنی کاربر همراه داشته باشد و از آسیب رساندن به پنجه‌های پا ممانعت کرده و به سهولت از آن محافظت و نگهداری می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های مهم کفش‌های ایمنی، زیره‌ی کفش ایمنی است. زیره‌ی کفش ایمنی باید دارای انعطاف‌پذیری بالا و درعین‌حال از مقاومت و استحکام بالایی نیز برخوردار باشد. زیره‌ای که برای کفش ایمنی یحیی مدل 999 طراحی شده از جنس پلی یورتان (PU) است که نه تنها باعث انعطاف بالای آن شده, بلکه در برابر ساییدگی نیز از مقاومت بالایی برخوردار است به دلیل خاصیت ضد لغزش آن نیز، از لغزیدن و افتادن کاربر در محیط‌های خیس جلوگیری و همچنین در برابر بریدگی با اجسام تیز و برنده، بسیار مقاوم است و بدین روی از پاهای کاربر به خوبی محافظت و نگهداری می‌کند.

علاوه بر آن, ازجمله مواردی که باعث آسیب رساندن به سطوح خارجی و داخلی کفش‌ها می‌شوند, مواد شیمیایی مختلف در محیط کار است که به دنبال آن ایمنی جسمی فرد را نیز به مخاطره می‌اندازند.

رویه این کفش ایمنی از جنس چرم طبیعی تولید و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش, ضربه و بریدگی و سطح ایمنی بالایی را دربر دارد که از نفوذ مواد شیمیایی خطرناک و مایعات نظیر اسیدها، بنزین، روغن و آب به درون محفظه داخلی کفش جلوگیری و ممانعت و همچنین در محیط های قلیایی مناسب می‌باشد.

شایان‌ذکر است که عدم وجود قطعات فلزی در ساختار کفش کار یحیی، ویژگی مناسب دیگری را نیز برای کاربر ایجاد می‌کند. بدین‌صورت که از خواص آنتی استاتیکی بالایی برخوردار است و حداکثر ولتاژ برق تا 380 ولت را پشتیبانی می‌کند. بنابراین, کفش ایمنی یحیی برای مشاغلی که با برق سروکار دارند همانند برق‌کاری، بسیار مناسب است و در تجهیزات ایمنی آچارک برای کاربر پیشنهاد می‌شود.

کفی کفش طبی پلی اورتان می‌باشد و به دلیل لایه‌ی آستر پنبه‌ای که محفظه داخلی کفش را پوشش داده است, مانع از تعریق پا درمدت زمان طولانی و در حین انجام کار می‌گردد.

وزن آن 1500 گرم, سبک و ارگونومی کفش کاملاً رعایت گردیده و پا از راحتی و ایمنی خاصی بهره می‌برد.

تیم آچارک قیمت کفش ایمنی یحیی، انواع کفش ایمنی، کفش پنجه کامپوزیت، کفش کار، کفش کارگری، بهترین کفش کار، کفش ایمنی پنجه کامپوزیت، انواع کفش عایق برق، کفش کار ضد برق، کفش ایمنی ضد برق، کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت، بهترین کفش ایمنی مهندسی و لیست تجهیزات ایمنی را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه