نام لاتین: MIDAS Safety Gloves
شناسه کالا: 524
قیمت پایه:
109 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش نسوز چرمی میداس از چرم ضخیم با آستری از جنس خانواده آرامید برای کلیه فرآیندهای داغ و ذوب مواد معدنی و فلزی مناسب است.
×

دستکش نسوز چرمی میداس

دستکش چرمی میداس ساق بلند به طول حدود 35 سانتی‌متر از چرم ضخیم با آستری از جنس خانواده آرامید که دارای ویژگی مقاوم حرارتی و دیرسوز طراحی و تولیدشده است. این دستکش ایمنی با لایه‌هایی تقویت‌شده در کف از داخل و دوبل شده با چرم در بیرون و دوخته‌شده با نخ Kevlar برای ایجاد مقاومت حرارتی بسیار بالا تحت استاندارد EN388 اتحادیه اروپا برای استحکام مکانیکی و استاندارد EN407 برای مقاومت حرارتی تولیدشده است.

دستکش فوق برای کلیه فرآیندهای داغ و ذوب مواد معدنی و فلزی از قبیل عملیات شیشه‌گری،‌ بلورسازی، ذوب فلزات روی،‌ سرب، آهن،‌ مس و … بسیار مناسب می‌باشد.

دوام و انعطاف زیاد و چنگش آسان نسبت به دستکش‌های ریخته‌گری آلومینیومی از مزایا و برتری این دستکش می‌باشد.

مشخصات:

کاربرد: حفاظت دست در برابر مواد مذاب

جنس: چرم

رنگ: خردلی

وزن خالص محصول: 80 گرم

طول: 35 سانتی‌متر

استاندارد: EN388، EN407

مدل: میداس – MIDAS

کشور سازنده: ایران

MIDAS Safety Gloves

دستکش‌های مقاوم در برابر حرارت

دستکش‌های مقاوم در برابر گرما دستکش کار هستند که برای محافظت از دست کارگران در برابر سوختگی یا سایر صدمات ناشی از تماس با اجسام بسیار گرم، کار در نزدیکی جرقه‌ها یا شعله‌های آتش یا در معرض قرار گرفتن در معرض دمای زیاد در محیط کار ایجاد می‌شوند. از آنجا که شدت خطرات گرما بسته به کاربرد یا صنعت ممکن است از کم تا شدید متفاوت باشد، برخی از دستکش‌های مقاوم در برابر گرما در بعضی از محل‌ها نسبت به دیگران مناسب‌تر هستند.

اینکه آیا شما نگران با خیال راحت از فلز گرم و یا اجتناب از بروز علایم استرس گرما پس از کار در دمای شدید هستید، بهترین کاری که می‌توانید در شرایط گرمای زیاد انجام دهید این است که حتماً از وسایل محافظ شخصی مناسب استفاده کنید.

دستکش و آستین کار زیادی در بازار وجود دارد که با این نوع خطرات در ذهن ساخته می‌شوند.

چه نوع دستکش در برابر حرارت محافظت می‌کند؟

موادی که معمولاً برای ساختن دستکش کار مقاوم در برابر حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل کولار (Kevlar)، تری گرت، فیبر کربن یا ترکیبی از این الیاف است.

نوع خطر گرمایی که وجود دارد، روی حفاظت از دست که باید بپوشید تاثیر می‌گذارد.

برخی از مواد از سایر مزایای استفاده می‌کنند، بنابراین مواد استفاده شده برای ساختن دستکش کار مقاوم در برابر گرما می‌توانند از دستکش تا دستکش متفاوت باشند.

 

کولار

هنگامی که دستکش‌های مقاوم در برابر گرما صحبت می‌شود، Kevlar به دلیل مزایای زیادی که دارد ارایه می‌دهد:

می‌تواند بدون ذوب شدن در برابر دمای شدید (تا 800 درجه فارنهایت) مقاومت کند.

مقاوم در برابر شعله است.

مقاوم در برابر برش.

دستکش بافتنی حوله‌ای

اگر به دستکش احتیاج دارید که از گرما قابل اطمینان و عایق عالی برخوردار باشد، دستکش‌های بافتنی گزینه‌ای عالی هستند زیرا تری هوا را در داخل دستکش به دام می‌اندازد. 

 

چرم

از چرم به خاطر خصوصیات گرمای خود غافل می‌شود، اما می‌تواند 200 درجه فارنهایت را قبل از سرپایی تحمل کند.

همچنین مدل‌های دیگری به مانند دستکش آلومینیومی و غیره هم از این حیس بی بهره نیستند.

دستکش کار طراحی شده برای جوشکار یا سایر کاربردهای گرمای شدید همچنین ممکن است دارای چرم بادوام (مانند چرم گاو یا پوست بز)، یک آستر Kevlar برای محافظت بیشتر در برابر شعله و گرما و یا یک آستر آلومینیوم برای از بین بردن دمای زیاد دور از دست‌ها باشد.

به منظور تامین حداکثر مزایای کارگران در محیط کار، بیشتر سبک‌های دستکش مقاوم در برابر گرما از ترکیبی از این مواد با کارایی بالا استفاده می‌کنند. 

به این ترتیب، با فراهم آوردن سطح چشمگیر محافظت در برابر گرما، دستکش نیز از کارگران در برابر سایر خطرات رایج در محل کار (مانند بریدگی، سایش و یا خطرات سوراخ) در همان زمان محافظت می‌کند. فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک انواع دستکش نسوز آلومینیومی، دستکش نسوز کولار، دستکش نسوز ریخته گری، دستکش سیلیکونی نسوز، دستکش ایمنی نسوز، قیمت دستکش نسوز و دستکش مقاوم به حرارت را برای کاربران معرفی می‌کند.

محصولات مشابه