نام لاتین: IMEN PA 3Max Safety Boot
شناسه کالا: 646
قیمت پایه:
159 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: پوتین ایمنی عایق برق ایمن پا مدل 3Max سر پنجه کامپوزیت با 200 ژول مقاومت و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ازجمله اسیدها و مواد نفتی است.
×

پوتین ایمنی عایق برق ایمن پا مدل 3Max

شرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش‌های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تامین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می‌گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در محیط‌های صنعتی، بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای جهانی در تولید کفش ایمنی، استفاده از مواد اولیه درجه یک و به‌کارگیری گروهی از طراحان مجرب همچنان با حفظ و ارتقا کیفیت و افزایش تنوع محصولات خود پاسخ مناسبی به اعتماد مشتریان محترم ارایه نماید.

محیط گرم و مرطوب داخل کفش محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به حساب می‌آید.باکتری‌ها از سلول‌های مرده پوست پا و چربی موجود در عرق پا تغذیه می‌کنند و موادی دفع می‌کنند که سبب ایجاد بوی نامطبوع در پا می‌شود. بدین منظور شرکت ایمن پا از آستر آنتی باکتریال حاوی یون‌های نقره به منظور جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ ها ها و نیز بو گرفتگی کفش استفاده می‌کند.

کفی طبی ساخته‌شده از ویسکوالاستیک پلی اورتان که اصطلاحاً مموری فوم نامیده می‌شود. دلیل به‌کارگیری مموری فوم در محصولاتی مانند کفی طبی و تشک این است که نیروی وارده به فوم با تاخیر بیشتری برگشت داده می‌شود و از طرفی نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود. این مهم باعث جلوگیری از کمردرد در اثر استفاده بلند مدت از کفش ایمنی می‌شود.

پوتین ایمنی عایق برق با مقاومت الکتریکی، قابلیت‌های ایمنی قابل‌توجه و قیمت مناسب به یک گزینه مناسب جهت انتخاب در گستره وسیعی از فعالیت‌های صنعتی تبدیل گردیده است.

معرفی محصول:

جنس رویه پوتین: چرم گاوی

جنس آستر داخل پوتین: پلی‌استر و پنبه

جنس زیرِ پوتین: ترمو پلاستیک پلی اورتان

جنس کف داخلی پوتین: پلی اورتان معطر و ضد باکتری

رنگ: قهوه‌ای

ویژگی‌های محصول :

مقاومت در برابر مواد شیمیایی ازجمله اسیدها و مواد نفتی

ضد سایش و ضد برش

عایق الکتریکی

ضد لیز خوردگی

پنجه آنتی شوک کامپوزیت تا 200 ژول مقاومت

کاربرد :

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

کشاورزی

مهندسی

راه و ساختمان

ماشین‌سازی

صنایع الکتریکی

جوشکاری و آهنگری

محصولات مشابه