نام لاتین: DRAGER X-Plore 4340
شناسه کالا: 688
قیمت پایه:
1.55 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک شیمیایی نیم صورت دراگر مدل X-Plore 4340 مقاومت بالا در برابر عوامل زیان‌آور، راحتی فوق‌العاده حین استفاده و قابلیت ضد نفوذپذیری بالای که دارد عملکرد خوبی را ارایه می‌نماید.
×
ماسک شیمیایی نیم صورت دراگر مدل X-Plore 4340

ماسک‌های نیم صورت، ماسک‌ها هستند که تنها برای تصفیه گازهای که به چشم آسیب نمی‌زنند مورداستفاده قرار می‌گیرد. ماسک تنفسی شیمیایی Drager X-plore 4340 از سری ماسک‌های تنفسی X-plore 4300 شرکت Drager است که ازنظر ظاهری و کاربرد در دسته 1 ماسک‌های تنفسی شیمیایی قرار می‌گیرد: یعنی نیم صورت بوده و فقط دهان و بینی را می‌پوشاند. این ماسک نیم صورت با مقاومت بالا در برابر عوامل زیان‌آور، راحتی فوق‌العاده حین استفاده و قابلیت ضد نفوذپذیری بالای که دارد عملکرد خوبی را ارایه می‌نماید. برخلاف اکثر ماسک‌ها تنفسی نیم صورت، این ماسک از نوع تک فیلتر است. یعنی تنها یک فیلتر بر روی آن نصب می‌شود و همین امر باعث شده که هنگام وصل فیلتر و استفاده از آن وزن سبکی داشته و فشار زیادی بر روی صورت کاربر ایجاد نکند. با توجه به دامنه وسیع فیلترهای موجود برای محافظت در برابر گازها و بخارات و ذرات، قابلیت انطباق با طیف وسیعی از فیلترها را دارد که به آن‌ها در زیر اشاره می‌شود.

• مواد سازنده: جنس ماسک از ماده TPE می‌باشد. این ماده ضد حساسیت بوده و فوق‌العاده کم‌حجم است. وزن سبک ماسک باعث می‌شود که هنگام پوشیدن و استفاده کردن فشار زیادی بر روی صورت کاربر نکند. انعطاف‌پذیری مواد سازنده و لایه اطراف ماسک به خوبی به‌صورت چسبیده و: 1. عایق بندی بالای ایجاد کرده و مانع از نفوذ ذرات و گردوغبار می‌شود. 2. همچنین با فراهم کردن راحتی برای کاربر باعث بالا رفتن کارای ماسک شده است. مواد سازنده از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار بوده و همین امر اجازه می‌دهد که ماسک با صورت افراد مختلف به‌راحتی تطابق پیدا کند.

• هارنس (نگه‌دارنده): هارنس این ماسک به‌صورت دو تیکه‌ای است. یک قسمت آن‌که آبی‌رنگ است دارای طراحی ارگونومی خوبی بوده و به خوبی بدون گیرکردن موی سر در آن، بر روی پشت سر فرد قرار می‌گیرد. قسمت دیگر هارنس تسمه‌ها هستند. ماسک دارای دو تسمه است که ازیک‌طرف به ماسک و از طرف دیگر به قسمت دوم هارنس یعنی جزء آبی‌رنگ متصل شده‌اند. این تسمه‌ها قابل تنظیم بوده و فرد می‌تواند از آن‌ها برای تنظیم قرارگیری ماسک بر روی صورت استفاده کند. هنگامی‌که ماسک با دیگر وسایل حفاظت سروصورت مانند کلاه پوشیده شود، بدون این‌که کلاه را از سر برداشته به‌راحتی می‌توان تسمه‌ها را از قسمت آبی‌رنگ جدا کرده و ماسک را از روی صورت‌بردارید.

• دریچه بازدمی: در قسمت زیر ماسک قرار دارد.

• اتصال‌دهنده فیلتر: از اتصال‌دهنده فیلترهای RD40 که مطابق با استاندارد EN 148-1 می‌توان استفاده کرد. فیلترهای که می‌توان استفاده کرد مانند:

Drager X-plore 1140 A2B2E2K2HGP3 RD

Drager X-plore 940 A2B2E2K1

Spasciani A2B2E2K2P3R

تنها یک فیلتر می‌توان بر روی ماسک نصب کرد که فیلتر آن‌ها در کلاس 2 قرار دارد. کلاس 2 نسبت به 1، بزرگ‌تر و هنگام تصفیه هوا قوی‌تر عمل می‌کند. می‌توان گفت فیلتری که بر رویان نصب می‌شود به‌تنهایی با دو فیلتر ماسک‌های تنفسی نیم صورت برابری می‌کند.

وزن بدون فیلتر: 90 گرم

جنس: بدنه آبی: TPE ترموپلاستیک الاستومر

استاندارد: EN 140، EN 148-1، CE

مناسب برای: مکان‌هایی که فیلتر ماسک متناسب با مواد و گازهای سمی آن‌ها باشد، مانند: آتش‌نشانی وامداد و نجات، صنایع، معادن، پالایشگاه و پتروشیمی‌ها، کارخانه و کارگاه‌ها، آزمایشگاه

• نحوه پوشیدن ماسک:

1. فیلتر مناسب را مطابق بااتصال دهنده ماسک انتخاب کنید.

2. تسمه گردنی را کشیده و برای پوشیدن در موقعیت مناسبی قرار دهید.

3. پس از قرار دادن تسمه گردنی در قسمت پشت گردن ماسک را در موقعیت مناسبی قرار داده و قسمت هارنس را برای پوشیدن آماده می‌کنیم.

4. پس از پوشیدن ماسک تسمه‌های هارنس را تنظیم کرده تا به خوبی بر روی صورت قرار گیرد.

5. بعد از پوشیدن ماسک نوبت به تست کردن آن می‌رسد تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود. ابتدا کف دست خود را بر روی فیلتر قرار داده و سپس نفس بکشید تا فشار منفی ایجاد شود و ماسک به خوبی به روی صورت بچسبد و هیچ‌گونه نفوذی از اطراف صورت نگیرد در غیر این صورت ممکن است ماسک سالم نباشد یا باید ماسک را دوباره تنظیم کنید یا از سایز دیگری استفاده کنید.

6. ماسک تنفسی آماده استفاده است.

آچارک قیمت ماسک نیم صورت دراگر مدل X-Plore 4740، خرید ماسک نیم صورت و انواع ماسک شیمیایی نیم صورت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه