نام لاتین: PAN TAIWAN SE1373 Earplug
شناسه کالا: 2110
قیمت پایه:
6 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ایرپلاگ اسفنجی بنددار پن تایوان مدل SE1373 با کاهش صدای 32 دسی‌بل به راحتی در داخل کانال گوش قرار می‌گیرد.
×

ایرپلاگ اسفنجی بنددار پن تایوان مدل SE1373

گوش گیر (SE 1373 (EF – 87 جز آن دسته از وسایل محافظ شنوایی است که کاملاً در مجرای گوش قرار می‌گرید. این گوش گیر به گونه‌ای طراحی شده که با انواع گوناگون مجرای گوش از لحاظ شکل و اندازه متناسب است. جنس این گوش گیر به گونه‌ای است که کاملاً به مجرای گوش چسبیده و مانع از نفوذ اجسام خارجی به داخل گوش می‌شود. اندازه‌ی جمع و جور، راحتی و آسایش، طراحی ارگونومی و مناسب برای مجرای گوش افراد مختلف از بارزترین ویژگی‌های است که این محصول را برای کار در محیط‌های با سر و صدای بالا حتی برای استفاده‌های طولانی مدت به یک انتخاب مناسب تبدیل کرده است.

• گوش گیر (SE 1373 (EF – 87 از نوع یک‌بار مصرف می‌باشد. دارای بند گردن است تا کاربر در محیط‌های کم سرو صدا یا در مواقعی که به استفاده از آن نیاز ندارد آن را به گردن خود بیاویزد.

• جنس گوشی ایمنی داخل گوش از فوم PU (اسفنج پلی اورتان) است که سطح نرم و محکمی دارد و به خوبی به مجرای گوش چسبیده و از ورود اجسام خارجی به داخل گوش جلوگیری می‌کند. فوم نرم این گوش گیر بدون ایجاد فشار زیاد در مجرای گوش، راحتی زیادی را برای کاربر فراهم کرده و امکان استفاده برای مدت طولانی را به کاربر می‌دهد.

• طراحی ارگونومیکی و جنس اسفنجی توگوشی (SE 1373 (EF - 87 باعث می‌شود که به راحتی در داخل کانال گوش قرار گرفته و برای مجراهای گوناگون حتی باریک‌ترین و کوچک‌ترین مجراهای گوش مناسب باشد.

• فضای خالی در انتهای گوشی داخل گوش سطح بالای از راحتی را برای کاربر ارائه می‌دهد: 1. امکان برداشتن راحت گوش گیر از گوش را فراهم کرده 2. فشار وارد شده بر روی دیواره مجرای گوش را کاهش می‌دهد. 3. برای وصل کردن بند گردن نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

• این توگوشی صداگیر دارای استاندارد CE, EN 352-2, ANSI S3.19

• سطح حفاظت این محافظ گوش: SNR: 37 dB NRR: 32 dB

32 دسی‌بل

PAN TAIWAN SE1373 Earplug

نکته: چگونه از معیارهای NRR و SNR گوشی‌های ایمنی استفاده نماییم:

معیار NRR (ضریب کاهندگی سر و صدا): برای استفاده از این معیار قرار دادی مؤسسات NIOSH و OSHA توصیه می‌کنند که:

1. اگر مقدار سر و صدای ارزیابی شده محیط کارگاه بر مبنای شبکه C باشد از رابطه زیر استفاده می‌شود:

صدای دریافتی گوشی: C اندازه گیری شده شبکه db مقدار - NRR ≤ 85 db

2. اگر مقدار سر و صدای ارزیابی شده محیط کارگاه بر مبنای شبکه A باشد از رابطه زیر استفاده می‌شود:

صدای دریافتی گوشی: A اندازه گیری شده شبکه dB مقدار - NRR-7) ≤ 85 dB)

معیار SNR: روش نرخ بندی عدد تک رقمی موسوم به SNR از ساده‌ترین فرم محاسبه زیر تبعیت می‌نماید:

LA = LC – SNR ≤ 85 dB

LA صدای دریافتی گوش، LC مقدار dB اندازه گیری شده شبکه C

توجه: عنایت داشته باشید که معیارهای یاد شده فوق قراردادی بوده و کاربرد بیشتر آن‌ها برای مقایسه توان کاهندگی صوتی گوشی‌های ایمنی می‌باشد.

محصولات مشابه