نام لاتین: Makita SJ401 50W Scroll Saw
شناسه کالا: 052
قیمت پایه:
742 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: اره مویی بر 50 وات ماکیتا مدل SJ401 سرعت آراد 1600-400 دور در درقیقه وزن 13.8kg ابعاد 35 × 30 × 62 سانتی متر جنس تیغه فولاد
×

اره مویی 50 وات ماکیتا مدل SJ401

انجام کارهای ظریف با چوب همیشه زیبا اما بسیار پرزحمت است. ساخت مجسمه‌های چوبی و یا بریدن و کنار هم قرار دادن چندتکه کوچک چوب برای ساختن یک جسم زینتی بسیار زمان‌بر و مشکل است. شرکت Makita اره‌مویی برقی ای را تولید کرده که برای معرق‌کاران توانایی و امکانات جالب‌توجهی دارد. این دستگاه قادر است چوب را تا قطر ۵ سانتی‌متر برش دهد. صفحه استقرار چوب قابلیت حرکت زاویه‌ای دقیق را تا ۴۵ درجه به چپ و ۱۵ درجه به راست دارد و با آزاد کردن قفل صفحه کار و تنظیم درجه موردنظر، می‌توان از این قابلیت استفاده کرد. تیغه این دستگاه ساخته شده از فولاد و قابل تعویض است و حرکت آن به‌صورت عمودی‌ است و سرعت این حرکت بین ۴۰۰ تا ۱۶۰۰ بار در دقیقه توسط یک ولوم مدرج شده روی دستگاه، قابل تنظیم است. 

ابعاد این دستگاه 35 × 30 × 62 سانتی متر میباشد که نسبت به بازدهی و کارایی بسیار زیادی که دارد برای فضا های کارگاهی کوچک بسیار مناسب است.

جنس بدنه دستگاه چدنی است و در برابر ارتعاش مقاوم است و  اره مویی بر 50 وات ماکیتا مدل SJ401 برای کار در کارگاه‌های معرق‌کاری دستگاهی بسیار مناسب و باکیفیت عالی است.