نام لاتین: Hellberg Face Shield
شناسه کالا: 1116
قیمت پایه:
319 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: شیلد ایمنی پلی کربنات با هدبند هلبرگ حفاظت خوبی را در هنگام تماس با مواد شیمیایی و ضربات دارد و در صورت پاشش مواد شیمیایی به‌صورت شخص مقاومت خوبی دارد.
×

شیلد ایمنی پلی کربنات با هدبند هلبرگ

این طلق محافظ صورت توسط شرکت Hellberg که تولیدکننده حرفه‌ای ایرماف، محافظ صورت و راه‌حل‌های ارتباطی برای محافظت شخصی است تولید و عرضه‌شده است.

بینایی یکی از مهم‌ترین حس‌های شماست که ارتباط شمارا با محیط اطرافتان برقرار می‌کند و درک جهان را برای شما امکان‌پذیر می‌کند. چشمان شما از ارگان‌های بسیار پیچیده و آسیب‌پذیر است و از بیش 20 میلیون قسمت تشکیل‌شده است. هرساله هزاران نفر در اثر پرتاب اشیاء به چشم در محیط کار می‌شوند. آسیب‌های چشم به‌راحتی می‌تواند توسط شیلد ها و محافظ‌های صورت جلوگیری شود.

• نوع محصول: محافظ صورت

• کاربرد: محافظت از صورت و چشم‌ها

• خانواده محصول: SAFE polycarb. chingourd visor

• مواد سازنده: پلی کربنات

• ضخامت: 1 میلی‌متر

• سازگار با: ایرماف ها، هلمت ها و کریرها برای حفاظت کامل گردن

• مقاومت: مقاوم در برابر ضربات متوسط، مقاوم در برابر مواد شیمیایی

• وزن: 110 گرم

• رنگ: بی‌رنگ شفاف

• استاندارد: CE EN 166/1 B 39, EN 170/2-1-2

• طول: 220 میلی‌متر

• بسته واحد: Polybag

• کاربرد در مشاغل و صنعت: چمن‌زنی، هرس درختان، سنگ‌زنی، ساخت‌وساز، صنعت و ذوب فلزات

ویژگی‌های محصول:

• Chinguard در هنگام برخورد با مواد شیمیایی توصیه می‌شود.

• بهترین انتخاب برای مقاومت در برابر ضربه است

• دارای مقاومت متوسط و مناسب برای برنامه‌های کاربردی مانند چمن‌زنی/ هرس درختان، سنگ‌زنی، ساخت‌وساز، صنعت و ذوب فلزات می‌باشد.

توضیح محصول:

سیستم Visor SAFE راه حل‌های سفارشی برای برنامه‌های کاربردی مانند جنگلداری، باغبانی، کشاورزی، ساخت‌وساز، نازک‌کاری، صنعت، ریخته‌گری، تماس با مواد شیمیایی، و کارهای الکتریکی ارایه می‌دهد. طراحی یکنواخت امکان نصب هر یک از شیلدها را بر روی هر یک از حامل‌های محافظ Hellberg SAFE فراهم می‌کند. صرف‌نظر از وظیفه کاری و نوع Earmuff، شما می‌توانید به‌راحتی متناسب با نیازهای خود شیلد موردنظر خود را انتخاب کنید. تمام شیلدها در شرایط واقعی ثابت‌شده‌اند و تحت استانداردهای قابل‌قبول آزمایش‌شده و تایید شده‌اند.

Safe Chinguard Visor بهترین انتخاب برای حفاظت در برابر ضربات است. این شیلد می‌تواند حفاظت خوبی را در هنگام تماس با مواد شیمیایی ارایه دهد و در صورت پاشش مواد شیمیایی به‌صورت شخص مقاومت خوبی را ارایه دهد. این محصول جهت استفاده با ایرماف ها، هلمت ها و کریرها برای حفاظت کامل گردن طراحی‌شده است.

کاربرد محصول:

Visor برای ضربات متوسط مناسب بوده و درواقع می‌توان گفت مقاومت متوسطی را در برابر ضربات دارد و برای کارهایی مانند سنگ‌زنی، کار ساخت‌وساز و کارهای عمومی صنعتی کاربردپذیر می‌باشد. این شیلد صورت مطابق با استاندارد اروپایی CE EN 166 /1 B 39 مورد آزمایش قرارگرفته است و مقاومت متوسط را در این آزمایش از خود نشان داد.

Hellberg Face Shield

برای اطلاعات در مورد خرید شیلد محافظ صورت و قیمت شیلد محافظ صورت میتوانید با مجموعه آچارک در تماس باشید.

سپر صورت یا شیلد محافظ صورت وسیله ای است که بسته به نوع صورت ممکن است قسمتی یا کل چهره کاربر را پوشانده و از چشم در برابر خطرات مختلف محافظت کند.

روش ساخت:

از دو روش برای ساخت تلق محافظ صورت استفاده می‌شود: قالب‌های اکستروژن و تزریق. سپرهای برش خورده از ورق‌های اکستروژن مقاومت در برابر ضربه بهتر از قسمت‌های قالب تزریقی ایجاد می‌کنند زیرا ورق‌های اکستروژن از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند در حالی که قالب تزریق باید از گلوله‌های پلاستیکی با وزن مولکولی کمتری استفاده کند که این ماده باعث تولید بهتر ذوب جریان مورد نیاز با قالب تزریق می‌شود. به عنوان مثال، حتی قسمت‌های دارای ضخامت 0.8 میلی متر از ورق‌های پلی کربنات اکستروژن می‌توانند در برابر ضربه یک توپ فولادی با قطر اسمی 6 میلی متر که با سرعت 120 متر بر ثانیه حرکت می‌کند (استاندارد اروپایی، محافظت در برابر ذرات با سرعت بالا - تاثیر انرژی متوسط)، مقاومت کنند. قسمت‌های قالب تزریقی باید حداقل 1.5 میلی متر ضخامت داشته باشند تا در برابر همان ضربه مقاومت کنند. با این حال، قالب تزریق می‌تواند شکل پیچیده‌تری نسبت به اکستروژن ایجاد کند.

کاربرد پزشکی:

در کاربردهای پزشکی، "سپر صورت" به انواع دستگاه‌هایی گفته می‌شود که در طی یک روش از پزشک متخصص پزشکی محافظت می‌کنند و ممکن است آنها را در معرض خون یا مایعات عفونی قرار دهند. یک مثال استفاده از ماسک CPR هنگام انجام تنفس نجات یا CPR است. مثال دیگر استفاده از تجهیزات محافظ شخصی برای محافظت از صورت در مقابل قرار گرفتن در معرض مواد عفونی بالقوه است.

کاربرد ساخت‌وساز:

در بسیاری از اماکن ساختمانی بسیاری از کارگران از محافظ صورت برای محافظت در برابر آوار و جرقه استفاده می‌کنند. مناسب برای بسیاری از ابزارهای برش و کار با فلز است.

محصولات مشابه