نام لاتین: Hatter Man MK8 EVOlite Skyworker Helmet
شناسه کالا: 503
قیمت پایه:
325 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 EVOlite Skyworker با جنس پلیمر مقاوم ABS, وزن 300 گرم, قابلیت گرفتن شدت ضربه و مجهز به عرق‌ گیر با قابلیت تعویض, مناسب کار در ارتفاع می باشد.
رنگ
تعداد
جمع نهایی: 325,000 تومان
×
کلاه ایمنی کار در ارتفاع هترمن مدل MK8

Hatter Man MK8 EVOlite Skyworker

کار در ارتفاع مستلزم استفاده از کلاه ایمنی مناسب می‌باشد. کلاه ایمنی کار در ارتفاع مدل MK8 EVOlite Skyworker توسط شرکت «هترمن» (Hatter Man) تولید و عرضه‌شده است. این کلاه ایمنی با وزن 300 گرم مناسب کار در ارتفاع، بسیار راحت, سبک و باوجود بند رگلاژی در سایز 53 لغایت 64 سانتی‌متر توسط نوار مخصوص کلاه ایمنی کار در ارتفاع قابل تنظیم می‌باشد. پوسته خارجی کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS و مجهز به عرق‌گیر پیشانی از الیاف تمام پنبه با پوشش پلی یورتان تولیدشده است. این کلاه ایمنی دارای منافذ تهویه هوا در دو لایه بیرونی و داخلی برای کاهش حرارت و افزایش راحتی و دارای خاصیت عایق الکتریکی کلاس صفر و استاندارد EN 50365:2002 برق متناوب تا 1000 ولت و برق مستقیم تا 1500 ولت می‌باشد. کلاه ایمنی Hatter Man MK8 EVOlite Skyworker دارای استاندارد EN12492 کوهنوردی و استاندارد EN397 صنعتی در کلاس E است.

برای مشاغل کار در ارتفاع مانند کار بر روی داربست‌ها، در ارتفاعات، مخابرات و صنایع می‌باشد. به دلیل وجود بهترین ایمنی کاربر هنگام استفاده از این کلاه کار در ارتفاع در شیب‌های تند با وزش شدید باد استفاده از این کلاه مناسب می‌باشد.

مشخصات فنی:

⦁ نوارهای نگه‌دارنده ابریشمی

⦁ بند زیر چانه مخصوص کلاه ایمنی، قابل تنظیم

⦁ نوار تنظیم سایز

⦁ ضربه‌گیر کف سر

⦁ نوار عرق‌گیر پیشانی

⦁ وزن: 300 گرم

استاندارد:

⦁ کلاه تحت استاندارد EN 397 اتحادیه اروپا و توسط شرکت هترمن Hatterman تولید شده است.

⦁ همچنین دارای تاییدیه از مرکز تحقیقات وزارت کار ایران می‌باشد.

محصولات مشابه