نام لاتین: Dewalt DW089K Laser Level
شناسه کالا: 1237
قیمت پایه:
4.625 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: تراز لیزری دیوالت 10 متر مدل DW089K مجهز به لیزر کلاس 2 و تلرانس 3 میلی‌متر خطا با استاندارد ip 54 برای امور ساخت‌وساز و نظارت مناسب است.
×

تراز لیزری دیوالت 10 متر مدل DW089K

تراز لیزی مدل DW089k ازجمله‌ محصولات دیوالت محسوب می‌شود. قابلیت کار در قسمت جلویی این تراز لیزری وجود دارد. به‌عبارت‌دیگر، دو خط تراز قابل رویت در این مدل دیده می‌شود. دو خط لیزر این تراز، هم در راستای افق و هم در راستای عمود قرار می‌گیرند. حداکثر برد این دستگاه، تا جایی که خط لیزر دیده شود، 10 متر است. همچنین گفتنی است تلرانس خطا دستگاه از 3 میلی‌متر تجاوز نمی‌کند.‌ یک قفل ایمنی سخت‌افزاری در قسمت جلو تراز قرار دارد که این قفل برای حفظ قطعات داخلی دستگاه در زمان جابجایی است؛ یعنی پس از قفل‌کردن دستگاه و قرار دادن آن در کیف مخصوص، با جابجا کردن محصول هیچ آسیبی به دستگاه وارد نمی‌شود. به همراه این دستگاه یک کیف مخصوص و یک پایه‌ی مغناطیسی با قابلیت نصب روی سه‌پایه عرضه‌شده است. به کمک پایه‌ی ابزار می‌توانید این محصول را به‌راحتی به سطوح فلزی متصل کرده و از آن استفاده کنید. امروزه امور ساخت‌وساز از اولین مراحل تا نصب دکور و پارتیشن با ابزارهای دقیق دیجیتالی و لیزری انجام می‌شود. استفاده از ابزار و وسایلی که در عین حجم و ابعاد کم قابلیت‌های فنی بالایی دارند، می‌توانند کمک بسیار زیادی در افزایش دقت و سرعت‌عمل برای پیمانکاران باشند. مترها و ترازهای لیزری ازجمله‌ی این ابزار و وسایل هستند. این ابزارها عموما ابعاد کوچک و وزن بسیار کمی دارند و با قابلیت‌های گوناگونی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. این وسایل با بهره‌گیری از فناوری لیزر عمل می‌کنند. شرکت‌های مختلفی این نوع ابزار را تولید کرده‌اند. «دیوالت» (Dewalt) یکی از این شرکت‌هاست که نمونه‌های متعددی از متر و تراز لیزری را تولید کرده است. شرکت دیوالت در حدود یک قرن است که در زمینه‌ی تولید گونه‌های مختلف ابزار و لوازم جانبی آن فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت در مسیر تولید از سیستم کنترل کیفی سخت‌گیرانه‌ای عبور می‌کنند؛ همین موضوع باعث شده که این شرکت به ساخت محصولاتی با کیفیت بسیار بالا شهرت پیدا کند.

طراحی و ساخت

در امور ساخت‌وساز و نظارت یکی از ابزارآلاتی که کابرد گسترده‌ای دارد تراز لیزری است. این ابزار را می‌توان روی پایه نصب کرد و از مزایای آن استفاده کرد. این ابزار بسیار دقیق در راستای افقی و عمودی یک پرتوی قرمز رنگ ساطع می‌کند.استفاده از تراز لیزری مدل (DW089K) باعث افزایش دقت و سرعت عمل در امورساختمانی و عملیات ترازیابی می‌شود. این تراز لیزری در عین حال که از ابعاد جمع‌وجوری برخوردار است اما قابلیت‌های فنی بسیار زیادی دارد. به همراه این محصول کیف مخصوص و پایه‌ی مغناطیسی با قابلیت نصب روی سه‌پایه عرضه‌شده است. به کمک پایه‌ می‌توانید این تراز لیزری را به‌راحتی به سطوح فلزی متصل کرده و از آن استفاده کنید. این تراز لیزری از استاندارد ip 54 برخوردار است. شرکت‌های سازنده تجهیزات و ابزارهای مختلف با توجه به میزان مقاومت ابزارآلات تولیدی در برابر نفوذ ذرات خارجی و آب از استاندارد بین المللی IP تبعیت می‌کنند. سیستم درجه بندی این استاندارد به گونه ای است که برای هر ابزار یک عدد دو رقمی در نظر گرفته می‌شود که میزان مقاومت در برابر ذرات و اجسام خارجی و آب را نشان می‌دهد. شما به راحتی می‌توانید از از این ابزار در محیط‌های کارگاهی و صنعتی استفاده کنید.

قابلیت‌ها و مشخصات فنی

این ابزار از کالیبراسیون با دوامی برخوردار بوده و می‌توانید آن را روی دیوار به کمک براکت مغناطیسی متصل کنید. حداکثر برد این دستگاه تا جایی که خط لیزر دیده شود 10 متر است. همچنین گفتنی است خطای دستگاه از 3 میلی‌متر تجاوز نمی‌کند.‌ یکی دیگر از ویژگی‌های این تراز لیزری امکان محدود کردن پرتوی لیزر است. این تراز لیزری از نوع کلاس 2 به حساب می‌آید. این کلاس به این معنا بوده که توان پرتوی خروجی آن به حدی کم است که هیچ گونه خطری برای بینایی انسان نخواهد داشت. استفاده از این ابزار باعث جلوگیری از خطا و دوباره‌کاری و هدر رفتن مصالح ساختمانی می‌شود. نحوه‌ی عملکرد این ابزار به این گونه است که دستگاه با استفاده از اشعه‌ی لیزر در راستای افق و عمود عملیات ترازیابی خودکار را انجام می‌دهد. دو پرتوی لیزری ساطع شده از دستگاه با هم زاویه‌ی 90 درجه تشکیل می‌دهند.

• قابلیت خود ترازی

• مجهز به لیزر کلاس 2

• کالیبراسیون با دوام

• تراز 3 خطه

• اتصال با براکت مغناطیسی

• نشانگر باطری

• قابلیت کاربری با گیرنده

• گونیای کف

Dewalt DW089K Laser Level

محصولات مشابه