نام لاتین: Canasafe H10241 Helmet Attachment
شناسه کالا: 341
قیمت پایه:
238 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش کاناسیف مدل H10241 جهت نصب روی کلاه ایمنی با نسبت سیگنال به نویز 31 دسی بل و کاهش نویز 27 دسی بل, کیفیت بالا در تولید, دارای بالشتک های نرم و مقاوم می باشد.
×

محافظ گوش روی کلاه کاناسیف 

این گوشی ایمنی توسط شرکت Canasafe در مدل H10241 جهت نصب روی کلاه ایمنی تولید و عرضه شده که از کیفیت بالایی بهره میبرد. نسبت سیگنال به نویز این محصول 31 دسی بل و کاهش نویز 27 دسی بل و همچنین دارای بالشتک های نرم و مقاوم می باشد. این گوشی ایمنی گوش ها را در برابر صداهای نا هنجار و گوش خراش در محیط کار به خوبی محافظت می کند.

درصورتی که میزان صدای ورودی به گوش بیش از حد مجاز باشد باید از محافظ‌های گوش استفاده کرد. این محافظ‌ها به صورت روی گوش و داخل گوش مورد استفاده قرار می‌گیرند. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید محافظ گوش مدل «H 10241» است که به شکل روی گوشی طراحی شده است. این محافظ توسط شرکت معتبر «کاناسیف» (Canasafe) تولید می‌شود و به دلیل برخورداری از ویژگی خاصی، از سایر محصولات هم‌رده‌ی خودش متمایز شده است. برای استفاده از این محافظ گوش نیاز به یک کلاه ایمنی با قابلیت نصب محافظ گوش دارید و نمی‌توانید از آن به تنهایی استفاده کنید. این محافظ به خوبی بر روی کلاه قرار می‌گیرد و همین موضوع مانع از آزار کاربر در حین استفاده از کلاه ایمنی و محافظ گوش به صورت هم‌زمان خواهد شد. قسمت متصل شونده‌ی این محافظ به کلاه ایمنی کیفیت ساخت بالایی دارد و در اثر اتصال و انفصال‌های متوالی دچار آسیب نخواهد شد. این محافظ گوش دارای بالشتک‌هایی نرم و مقاوم بوده و استفاده از آن برای کاربر آزاردهنده نیست. این محصول دارای نسبت سیگنال به نویز 31 و کاهش نویز 27 دسیبل است.

Canasafe H10241 Helmet Attachment

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Canasafe، ایرماف Canasafe، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برند کاناسیف - Canasafe
نوع ایرماف - روکلاهی
نسبت کاهش نویز NRR 27 دسی بل
قابلیت نصب روی کلاه دارد

محصولات مشابه