نام لاتین: Sima Safe Face Shield
شناسه کالا: 1673
قیمت پایه:
43.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: شیلد محافظ صورت رنگی سیما سیف تولید شده از جنس پلی کربنات، مقاوم در برابر حرارت و پرتاب جسم تیز و قابل نصب بر روی هدگیر است.
×

شیلد محافظ صورت رنگی سیما سیف

تولید شده از جنس پلی کربنات، مقاوم در برابر حرارت و پرتاب جسم تیز و قابل نصب بر روی هدگیر، مناسب برای مشاغلی همچون جوشکاری آرگون، سنگ زنی، تراشکاری، برشکاری، نجاری، دندانپزشکی، چمن زنی و غیره است.

جنس طلق محافظ صورت: پلی کربنات

جنس هدگیر: پلاستیک ABS

برند: سیما سیف

رنگ طلق: سبز

رنگ هدگیر: زرد

مدل طلق: FC 48 طلق محافظ صورت رنگی

وزن: 335 گرم

ابعاد: 44*22 سانتی متر

کشور سازنده: ایران

محافظ صورت در بسیاری از حرفه‌ها و برای انجام انواع کارها در محیط کار یا خانه ضروری است. هنگامی که کارگران در معرض اشیاء پرنده، فلز مذاب، مواد شیمیایی مایع، اسیدها یا مایعات سوز آور، گازهای شیمیایی یا بخارات و یا تابش نور بالقوه خطرناک قرار دارند، به استفاده از محافظ صورت نیاز دارد. مشاغل خاص که به استفاده از محافظ‌های صورت نیاز دارند شامل کار با فلز، برخی از کادر پزشکی، کارگاه‌های صنعتی و کارمندان در کارخانه‌های شیمیایی است.

 5 دلیل استفاده از محافظ صورت

1: اجسام برنده: گرد و غبار و سایر مواد خوب می‌توانند به چشم شما بیایند. هنگام استفاده از اره برقی، سنگ فرز یا ابزارهای برقی مشابه، همیشه باید از محافظ صورت استفاده کنید.

2: خطرات پرتاب مایعات: هنگام دست زدن به اسیدها، چسب‌های شیمیایی یا نوارها که همراه با مایعات درگیر هستید حتماً باید از سپر محافظ صورت استفاده کنید. عینک ایمنی معمولی محافظت لازم برای این نوع خطرات را فراهم نمی‌کند.

3: حرارت شدید: هنگام انجام تعمیر و نگهداری کوره، در جوشکاری یا کار با هر ماده مذاب، باید از سپر صورت استفاده کنید. برخی از سپرهای صورت، به طور معمول در کارخانه‌های ریخته‌گری، از پوشش‌های مخصوصی برای محافظت بیشتر در برابر دمای شدید برخوردار هستند.

4: برق: برق‌کار هایی که با اتصالات ولتاژ بالا کار می‌کنند، در برابر انفجارهای قوس احتمالی که می‌تواند منجر به سوختگی شدید و مرگ شود، فقط باید از سپرهای مخصوص صورت طراحی شده استفاده کرد. نمونه‌ای از محافظ صورت که به طور خاص برای محافظت در برابر فلاش قوس طراحی شده، موجود است.

5: خطرات ناشی از سرعت بالا: عینک ایمنی برای محافظت از چشمان شما کار بزرگی انجام می‌دهد. با این حال، آنها نمی‌توانند از صورت شما به طور کامل محافظت کنند. به علاوه، در صورت برخورد جسم با عینک ایمنی ممکن است خراب شوند. محافظ صورت یک سطح محافظت اضافی در برابر خطرات ناشی از فشار جرم و سرعت بالا فراهم می‌کند. با این گفته همیشه توصیه می‌شود در زیر سپر صورت خود عینک ایمنی بپوشید.

Sima Safe Face Shield

محصولات مشابه