نام لاتین: Fire Extinguisher
شناسه کالا: 1223
قیمت پایه:
959 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کپسول آتش‌نشانی CO2 بایا 12 کیلوگرم با زمان تخلیه 28 الی 34 ثانیه و فشار 60 الی 70 بار موجود در سیلندر فاصله موثر 3 متر را ایجاد کرده است.
×

کپسول آتش‌نشانی CO2 بایا 12 کیلوگرم

کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است.

این دستگاه جزء خاموش کننده‌های آتش قابل حمل (دستی) بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی اکسید کربن را با فشار بر روی آتش می‌ریزد.

وزن خاموش کننده‌های دستی متفاوت می‌باشد، از وزن‌های 1 کیلویی تا وزن‌های بالاتر به طوری که یک نفر به راحتی بتواند آن را حمل نماید. انواع بزرگ‌تر این وسیله به دلیل وزن زیاد بر روی چرخ قرار گرفته و گاهی اوقات بعضی از آنها در جای مشخصی به صورت ثابت نصب می‌گردند و به عنوان کپسول‌های آتش نشانی چرخ‌دار شناخته می‌شوند. از انواع خاموش کننده‌های دستی با توجه به ظرفیت و نوع مواد داخل آن می‌توان در حریق‌های کوچک و مختلف استفاده نمود.

کپسول آتش نشانی CO2 مناسب برای مواد قابل اشتعال کلاس C و B مناسب بوده که طبق استانداردهای مربوطه، آتش سوزی‌های ناشی از مایعات قابل اشتعال و آتش سوزی الکتریکی است.

کپسول آتش نشانی کربن دی اکسید 12 کیلویی بایا به همراه چرخ دارای گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت بوده و این استاندارد کیفیت محصول را تایید می‌نماید. کپسول‌های آتش نشانی CO2 با حذف دو عامل از مثلث آتش باعث خاموش شدن آتش می‌شود. مثلث آتش شامل اکسیژن، سوخت و حرارت می‌باشد. از آن جایی که کربن دی اکسید به صورت مایع و تحت فشار می‌باشد با آزاد شدن گاز داخل کپسول و وارد شدن به فشار معمولی تبدیل به گاز شده و سرمای شدیدی تولید می‌کند. به دلیل سنگین‌تر بودن گاز CO2 نسبت به هوا، این گاز به عنوان لایه مجاور در برابر آتش قرار می‌گیرد و اکسیژن را نیز از آتش دور نگه می‌دارد. تمامی محتوا این خاموش کننده از گاز مایع کربن دی اکسید با فشار 60 الی 70 بار می‌باشد. این کپسول برای استفاده در ماشین، کامیون، ادارات، اتاق سرور، موتورخانه، پارکینگ، مغازه و ماشین آلان ساختمانی و در حالت کلی هر آتش سوزی‌ای که با مایعات قابل اشتعال شروع شده و یا خطر برق گرفتگی وجود دارد مناسب می‌باشد. تولیدی بایا سیلندر برای رفاه حال مشتریان خود گارانتی یک ساله به همراه 4 سال خدمات پس از فروش و بیمه یک ساله را بر روی محصولات خود عرضه می‌دارد.

موارد استفاده از کپسول اطفاء حریق دی اکسید کربن 12 کیلوگرمی بایا:

نصب در ادارات

پمپ بنزین‌ها

خودروها

منازل

صنایع شیمیایی

کارخانه جات (ماشین آلات الکتریکی، بنزینی و گازوییلی)

صنایع کامپیوتری

صنایع الکتریکی

ویژگی‌های محصول:

بدنه استاندارد ساخته شده از فولاد با قابلیت تحمل 400 بار همراه با جوشکاری تمام اتوماتیک و زمان تخلیه 28 الی 34 ثانیه از مشخصات کپسول آتش نشانی استاندارد CO2 بایا سیلندر می‌باشد. فشار 60 الی 70 بار موجود در سیلندر فاصله موثر 3 متر را ایجاد کرده است. این نوع خاموش کننده نیازی به گیج کنترل فشار ندارد بنابراین شرکت بایا سیلندر نیز فشار سنجی برای این نوع کپسول در نظر نگرفته است. این کپسول با حذف عامل حرارت و اکسیژن از مثلث آتش باعث اطفا حریق می‌گردد.

مشخصات:

وزن‌های بالا چرخ‌دار می‌باشد.

کاربرد: برای استفاده در حریق‌های ناشی از جریان الکتریسیته و برخی مواد سوختی دیگر

جنس: ورق فولاد

رنگ: قرمز

حجم: 10 لیتری – 12 کیلوگرم

برند: بایا

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک کپسول آتش نشانی Co2، قیمت کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مناسب منزل، کپسول آتش نشانی خودرو، کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو، کپسول آتش نشانی مناسب خودرو، کپسول آتش نشانی پودر و گاز و کپسول آتش نشانی آب و گاز را به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه