نام لاتین: Dewalt DW907KA Cordless Driver Drill
شناسه کالا: 79
قیمت پایه:
498 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: دریل پیچ گوشتی شارژی مدل DW907KA با باتری 12 ولتی با ظرفیت 2 آمپرساعت یکی از محصولات با کیفیت با کارایی آسان تولید شده از شرکت دیوالت (Dewalt) میباشد.
×

دریل پیچ گوشتی شارژی مدل DW907KA  یکی از محولات با کیفیت و پر کاربرد در صنعت و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است که توسط شرکت معتبر و بزرگ «دیوالت» Dewalt در اختیار قرار داده است. این دستگاه با یک باتری کار می‌کند. از یک موتور پرقدرت به همراه یک گیربکس دو سرعته بهره می برد. این شرکت با سابقه‌ای 90 ساله، چند سالی است که محصولاتش را به کشورمان ارسال می‌کند. دریل و پیچ‌گوشتی مدل DW970KA انرژی خود را از یک باتری 12 ولتی با ظرفیت 2 آمپرساعت، دریافت می‌کند. موتور این دستگاه مجهز به یک گیربکس دو سرعته شده که در دو وضعیت امکان تغییر سرعت دستگاه را به کاربر می‌دهد. در وضعیت اول سرعت چرخش موتور بین 0 تا 350 دوربردقیقه متغیر است و در حالت دوم حداکثر سرعت گردش تا 1200 دوربردقیقه می‌رسد. این محصول یک سه‌نظام خودکار دارد و برای تعویض مته نیازی به آچار یا ابزار دیگری نیست. پشت سه‌نظام یک حلقه‌ی شماره‌گذاری شده قرارگرفته است. با این حلقه وضعیت قدرت و سرعت دستگاه در 14 حالت مختلف تغیر می‌کند.

 سیستم گردش: چپ گرد، راست گرد و حداکثر قطر سوراخکاری در چوب با این دریل 25 میلی متر و  حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 10 میلی متر می باشد.

کارایی آسان , کیفیت مناسب , وزن کم و زیبایی از ویژگی های این دریل میباشد.


فروشگاه اینترنتی ابزارالات و تجهیزات ایمنی آچارک