نام لاتین: Honeywell RD40 A2B2E2K2 Gas Filter
شناسه کالا: 724
قیمت پایه:
295 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: فیلتر 4 حالتی Honeywell RD40 A2B2E2K2 برای بخارات ارگانیک که نقطه‌جوش بالاتر از 65˚C دارند و گازها و بخارات غیر ارگانیک، سولفور دی‌اکسید،، هیدروژن کلرید و آمونیاک کاربرد دارد.
×
فیلتر 4 حالتی هانیول مدل RD40 A2B2E2K2

فیلتر مرکب A2B2E2K2 دارای 4 فیلتر جاذب است که با برچسب، نوع فیلترهای آن مشخص‌شده است. توجه به کد برچسب رنگ‌های فیلتر، کمک شایانی به کاربران جهت انتخاب فیلتر مناسب و با توجه به آلاینده‌های موجود در محیط کار خواهد نمود. حرف A که بارنگ قهوه‌ای بر روی برچسب مشخص‌شده است؛ نشان‌دهنده فیلتر جاذب گازها و بخارات آلی با نقطه‌جوش بیش از ˚C 65 می‌باشد و اندیس عدد 2 در کنار این حرف به معنای ظرفیت جذب متوسط آن است.

فیلترهای گازی در دسته‌های متفاوتی تولید می‌شوند و گستردگی انتخاب بیشتری را به کاربر ارایه می‌دهند. که خود این فیلترها بر اساس میزان قدرت جذبشان به سه دسته طبقه‌بندی می‌شوند: فیلتر گازی کلاس 1 (کوچک)، فیلتر گازی کلاس 2(متوسط)، فیلتر گازی کلاس 3 (بزرگ)

فیلترهای مخصوص ذرات فرد را در مقابل ذرات هوابرد (ذرات معلق در هوا) محافظت می‌کنند و بر اساس استانداردهای EN14387، EN12941 و EN12942 تولید می‌شوند. این‌گونه فیلترها با حرف (P) و به رنگ سفید بعلاوه اعداد 1و 2 و یا 3 مشخص می‌شوند.

فیلترهای مرکب، مخصوص ذرات و گازها هستند که از یک یا چند فیلتر تشکیل‌شده‌اند و توسط اعمال فیزیکی و شیمیایی قادر به جذب ذرات آلاینده در هوا هستند. فیلترهای مرکب توسط علامت‌های مخصوص ذرات و گازهایی‌که قادر به جذب آنها هستند مشخص می‌شوند. مثلاً A2 فیلتری است با ظرفیت جذب متوسط برای بخارات آلی با نقطه‌جوش بالای 65 درجه سانتی‌گراد، یک فیلتر P3 فیلتر ذره گیر با کارایی بالا در برابر ذرات جامد و مایع است و A2P3 فیلتر ترکیبی است که دو طرفه خاصیت جذب آلاینده‌ها را دارد. 

 با توجه به توضیحات داده‌شده فیلتر شیمیایی چهار حالتی HoneyWell A2B2E2K1 بوده که A2 نشان‌دهنده این است که این فیلتر دارای ظرفیت جذب متوسط برای بخارات آلی با نقطه‌جوش بالای 65 درجه سانتی‌گراد، B2 نشان‌دهنده ظرفیت جذب متوسط برای گازهای غیر ارگانیک و بخارات از قبیل: کلرین، هیدروژن سولفید، هیدروژن سیانید می‌باشد و E2 نشان‌دهنده ظرفیت جذب متوسط برای گازهای: سولفور دی اکسید، هیدروژن کلرید بوده و K1 نشان‌دهنده ظرفیت جذب پایین در برابر آمونیاک می‌باشد.

بر روی این فیلتر چهار نوار رنگی مشهود است که هرکدام از این رنگ‌ها نوع فیلتر را تعیین می‌کند، در این فیلتر نوارهای رنگی قهوه‌ای، توسی، زرد و سبز قابل‌مشاهده است که نشان‌دهنده ظرفیت جذب و تعداد و نوع حالت‌های فیلتر می‌باشد که: 

رنگ قهوه‌ای به فیلتر نوع A

رنگ توسی به فیلتر نوع B

رنگ زرد به فیلتر نوع E

رنگ سبز به فیلتر نوع K

توجه به کد رنگ‌ها کمک فراوانی به انتخاب فیلتر مناسب با توجه به آلاینده‌های موجود در محیط کار جهت استفاده کاربران خواهد نمود.  

مزایا:

1- طیف وسیعی از کاربرد

• طیف گسترده‌ای از کاربرد انواع فیلتر برای همه مناطق بزرگ

• مناسب برای تمام ماسک‌های نیم صورت و تمام‌صورت موجود در بازار با استناد به استاندارد RD40

2- سطح بالای ایمنی کاربر

• تاییدشده در استانداردهای EN14387، EN12941 و EN12942 و تاییدشده توسط استاندارد CE

• پوشش آلومینیومی فیلتر برای اطمینان از عدم آسیب به فیلتر

• بیش از 70 سال تجربه در فن‌آوری فیلتر 

3- اقتصادی

• بسته‌بندی جداگانه برای بهینه‌سازی حفاظت از فیلتر درزمانی که هنوز استفاده‌نشده

• قابل‌استفاده برای مدت‌زمان طولانی

• عمر مفید ( از تاریخ تولید): 6 سال برای کارتریج ترکیبی و گاز، 12 سال برای فیلترهای ذرات  

ویژگی:

1. مقاوم در برابر گازهای A2B2E2K1

2. ساخت کشور فرانسه

3. فیلتر گسترده

4. بدنه آلومینیومی

5. طول عمر زیاد

6. دارای نشان اروپایی CE

7. نگه‌داری طولانی‌مدت برای انبار کردن 

 

استاندارد و تاییدیه:

• استانداردهای EN14387، EN12941 و EN12942

• استاندارد CE

مناسب برای استفاده در مشاغل:

1. صنایع شیمیایی

2. صنایع غذایی

3. صنعت ساختمان

4. صنعت تولید یا پالایش صنایع آلی شیمیایی

آچارک قیمت فیلتر ماسک 4 حالتی هانی ول مدل RD40 A2B2E2K2، خرید فیلتر ماسک و انواع فیلتر ماسک شیمیایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه