نام لاتین: Petzl‌ Grillon Hook Lanyard
شناسه کالا: 1294
قیمت پایه:
2.13 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد موقعیت گیر پتزل مدل Grillon Hook
×

لنیارد موقعیت گیر پتزل مدل Grillon Hook

لنیارد برای استقرار حین کار به عنوان یک جاذب انرژی که در صورت سقوط نیروی منتقل شده به کاربر را محدود می‌کند.

امکان استفاده از وضعیت دو طرفه بر روی نقاط اتصال جانبی هارنس جهت توزیع بار روی کمربند (تحمل وزن روی پاها توسط کاربر) وجود داشته و طول لنیارد با فشار بادامک چرخشی تنظیم می‌شود.‌

پوشش محافظ متحرک، طناب لنیارد را در مقابل ساییدگی محافظت کرده و حرکت روان آن به دور سازه را امکان پذیر می‌سازد.

امکان استفاده در وضعیت یک طرفه بر روی حلقه اتصال شکمی هارنس برای توزیع بار بین کمربند و حلقه‌های پا (کاربر معلق) داشته و با استفاده از دستگیره و هنگامی که کاربر انتهای آزاد طناب را در دست دارد، طول لنیارد را می‌توان تنظیم نمود. 

مشخصات:

کاربرد: مناسب صعود و فرود 

جنس: ابریشم

رنگ: سفید

وزن خالص محصول: 3000 گرم

مدل: GRILLON HOOK

برند: پتزل – PETZEL

کشور سازنده: فرانسه

Petzl‌ Grillon Hook Lanyard

لنیارد چیست؟

لنیارد  برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای محافظت در برابر سقوط لنیارد قابل تنظیم، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد تسمه‌ای، لنیارد دو قلاب، لنیارد پتزل، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد قلاب بزرگ، شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، لنیارد شوک گیردار، ضد شوک طناب، ضد شوک لنیارد، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه