نام لاتین: Steel Pro Safety APACHE Full Body Harness
شناسه کالا: 1404
قیمت پایه:
3.23 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: هارنس کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی مدل APACHE
×

هارنس ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی مدل APACHE

این محصول ساخت شرکت Steelpro Safety اسپانیا، از معتبرترین برندهای تجهیزات ایمنی در دنیا می‌باشد. بیشترین آمار مرگ و میر در حوادث ناشی از کار در کشورمان، به علت سقوط از ارتفاع می‌باشد. لذا استفاده از تجهیزات ایمنی با کیفیت بالا، بسیار با اهمیت است. فول بادی هارنس ATS، دارای 5 قلاب شکمی، کمری، جناق سینه و حلقه‌های جانبی و دارای استانداردهای EN361، EN358 و EN813 از معتبرترین سازمان‌های دنیا می‌باشد. این هارنس با طراحی ارگونومی، دارای وزن پایین بوده و دارای قابلیت تنظیم اندازه در شانه‌ها، کمر، شکم و پاها می‌باشد و راحتی فوق‌العاده‌ای را برای کاربر در کارهای ارتفاع، از قبیل کار بر روی دکل‌های برق و مخابرات، برج‌ها، داربست، تعمیرات و شستشوی نما، پالایشگاه‌ها و صنایع مرتبط ایجاد می‌نماید.

وزن: 3100 کیلوگرم

حد اکثر وزن قابل تحمل: 200 کیلوگرم

دارای قابلیت تنظیم سایز

نوع اتصال: کارابین

جنس قلاب: فولاد

مدل : ایمنی تمام بدن

سایر توضیحات:

هارنس برای کار در حالت معلق، توقف سقوط و استقرار حین کار (1888-ATS)

هارنس تمام بدن شامل هارنس صندلی و کمربند استقرار حین کار. دارای 5 قلاب: شکمی، کمری، جناق سینه و حلقه‌های اتصال جانبی کمربند (قابل تنظیم) برای استقرار حین کار تحت استاندارد EN358.

- هارنس با ارگونومی عالی، سبک و چندمنظوره

- دارای حلقه‌های آلومینیومی جناق سینه و پشت کمر منطبق با استاندارد EN361

- دارای حلقه آلومینیومی شکمی منطبق با استاندارد EN813

- دارای حلقه‌های آلومینیومی جانبی بر روی کمربند منطبق با استاندارد EN358

- دارای پَد پشتی و ران‌ها برای راحتی بیشتر

- دارای کمربند قابل تنظیم جهت استقرار حین کار به همراه حلقه‌های جانبی برای مستقر شدن و کار کردن بر روی تیر چراغ برق، برج‌ها، دکل‌های مخابراتی و ...

- دارای قابلیت تنظیم در قسمت شانه، کمر و پاها برای تناسب بهتر با بدن شخص استفاده کننده و سهولت استفاده

موارد استفاده و عملکرد:

این هارنس در فعالیت‌هایی که نیاز به استقرار در کار معلق همراه با ریسک سقوط از ارتفاع می‌باشد، قابل استفاده است. از جمله: در کارهای ساختمانی، تعمیرات و شستشوی نمای ساختمان‌ها، کار در برج‌ها و دکل‌های مخابراتی، تیر چراغ برق، و داربست بندی، صنایع مرتبط با کار در ارتفاع، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، امداد و نجات و شرایط اضطراری و ...

دارای استاندارد هارنس های توقف سقوط EN361

دارای استاندارد کمربندها و اجزاء برای بستن و نگهداری EN358

دارای استاندارد کار معلق EN813

دارای قلاب جناب سینه

دارای قلاب پشت کمر

دارای قلاب استقرار حین کار

دارای قلاب نشیمنگاه (صندلی)

Steel Pro Safety APACHE Full Body Harness

هارنس چیست؟

برای حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع مناسب برای کار در ارتفاع به‌مانند کار بر روی داربست‌ها و کوهنوردی که در انواع مختلف به‌مانند هارنس تمام بدن یا هارنس فول بادی و انواع کمربند ایمنی تولیدشده نام‌برده می‌شود.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات، قیمت و خرید هارنس ایمنی استیل پرو سیفتی، هارنس Steel Pro Safety، کمربند ایمنی کار در ارتفاع، کمربند ایمنی تمام بدن، کمربند ایمنی فول بادی هارنس، هارنس کوهنوردی، کمربند ایمنی کوهنوردی، انواع کمربند ایمنی کار در ارتفاع، انواع هارنس ایمنی، هارنس کار در ارتفاع، قیمت هارنس ایمنی، قیمت هارنس کار در ارتفاع، قیمت هارنس صنعتی، قیمت کمربند ایمنی کار در ارتفاع، خرید کمربند ایمنی کار در ارتفاع، کار در ارتفاع چیست، مشخصات کمربند ایمنی کار در ارتفاع، قیمت کمربند ایمنی و قیمت کمربند ایمنی کوهنوردی تمام بدن می‌توانید با فروشگاه آچارک در تماس باشید.

محصولات مشابه