نام لاتین: SPC Safety Gloves
شناسه کالا: 929
قیمت پایه:
53.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش آرگون اس پی سی مدل ساق بلند از چرم مرغوب و نخ نسوز تشکیل‌شده که بسیار سبک، خوش‌دست، بادوام و انعطاف‌پذیر می‌باشد.
×
دستکش آرگون ساق بلند SPC

دستکش فوق از چرم مرغوب و نخ نسوز تشکیل‌شده که بسیار سبک، خوش‌دست، بادوام و انعطاف‌پذیر می‌باشد.

مناسب جهت جوشکاری آرگون، جوشکاری ترانس، رانندگی و موتورسواری می‌باشد.

مشخصات:

کاربرد: حفاظت دست در برابر جوشکاری

جنس: چرم

رنگ: سفید

استاندارد: EN 388

وزن خالص محصول: 100 گرم

برند: اس پی سی – SPC

کشور سازنده: چین

دستکش آرگون اس پی سی مدل ساق بلند

SPC Safety Gloves

اپراتور برای کیفیت بالا در جوشکاری PPE به دلایل خوبی نیاز دارد. شرایط کار برای جسم یک جوشکار بسیار سخت و مهم است! آنها در یکی از سخت‌ترین محیط‌های صنعتی کار می‌کنند، در معرض خطرات زیادی هستند و به معنای واقعی کلمه هر روز دچار سوختگی می‌شوند. به همین دلیل استاندارد ANSI Z49.1 به همه جوشکارها توصیه دارد که از دستکش‌های مقاوم در برابر شعله استفاده کنند.

جوشکار و برشکار هر دو به دستکش‌های مقاوم در برابر شعله نیاز دارند که مقاومت در برابر گرما بسیار خوبی داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید، جنس یک دستکش جوشکاری باید چیزی بیش از محافظت استاندارد در برابر بریدگی، شعله‌های آتش، گرما و جرقه‌ها داشته باشد. دستکش‌ها نیز باید راحت باشند و مهارت فوق‌العاده‌ای را ارایه دهند! یک دلیل رایج که جوشکارها دستکش خود را کنار می‌گذارد به دلیل ناراحتی جهت استفاده از آن است. بسیاری از پیشرفت‌های دستکش جوشکاری جدید با فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک این نگرانی را برطرف می‌کند. تیم آچارک دستکش چرمی، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، دستکش مخصوص جوشکاری آرگون، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش آرگون، دستکش آرگون کوتاه، قیمت دستکش آرگون، دستکش جوش آرگون و دستکش چرمی آرگون را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه